Bankamatik kartı olan kişiler 15 bin TL ödeme alabilecek. 15 bin TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin bankamatik kartı olması durumunda banka üzerinden hemen işlem yapabilir ve nakit kampanyasına başvuru yaparak, kredi kullanabilir. 15000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler için yapılan bu kampanya detayları haberimizde...

Denizbank'ın sabah resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuruyla birlikte, bankamatik kartı kullanan kişilere SMS atarak, on beş bin TL ödeme yapacağını duyurdu. Denizbank üzerinden SMS ile başvuru yapmak istiyorsanız, TC kimlik numaranız üzerinden bir sorgulama yapılarak sizlere sonuç verilir. Sms ile kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler kredim yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasına 32 80 numarasına göndererek, Denizbank, 15000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. 

Denizbank haricinde, Akbank üzerinden de online internet bankacılığı aracılığı ile 15000 TL nakit ödemesi yapılacak. Akbank, üzerinde hesabı olan vatandaşlar, Akbank, direkt uygulamasına girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir. Akbank Direkt uygulamasına giriş yapmak istiyorsanız, banka müşterisi olmanız ve banka hesabınız üzerinden internet bankacılığı şifresi oluşturmanız gerekiyor. 

bankamatik-atm-karti-kullanan-kisilere-15000-tl-odeme-veriliyor-son-dakika-3-banka-duyurdu1

Denizbank ve AKBANK gibi düşük faiz oranları ile kredi veren bir diğer banka ise TEB Bankası olmaktadır. Tc Kimlik numaranızı 44 66 numarasına mesaj olarak gönderirseniz bu bankadan kredi başvurusu yapmış olacak ve 15000 TL'ye kadar ödemeyi, bankamatik kartınıza gönderebileceksiniz. Bankanın resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusu hakkında detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. 3 banka üzerinden de kredi başvurusu yapacak olan kişilerin bilmesi gereken banka kredi notu en az 1200 ve üzerinde olmasıdır. Bankalar, ayrıca kredi kullanacak olan kişilerin kredi notuna göre, faiz oranlarından yararlandırır. Düşük faiz oranlarıyla kredi kullanmak istiyorsanız, bankalardan yüksek kredi notu olması gerekiyor.