Acil paraya ihtiyacı olan kişilere yeni kampanyalar yapılmaya devam ediyor. Bankamatik kartı veya kredi kartına düzenli olarak kullanan vatandaşlara kendi bankaları tarafından 10.000 TL ile 25000 TL arasında ödeme gelir belgesiz olarak ve masrafsız olarak ödenecek. Başvuru yapmak isteyen kişiler bankaların internet bankacılığına girerek buradan işlem yapabilir ve başvuru sonrasında hemen onay alabilir. 10.000 TL ile 25000 TL arasında yapılacak olan kampanyada başvuru yaparak onay almak isteyen kişiler banka kredi puanına göre işlem yapacak ve sorgulamaya girecektir. Sizlerde aşağıdaki bankalar üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Qnb Finansbank

Kampanyayı başlatan bankalardan bir tanesi olan Finansbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 36 ay vade ve 3 ay ertelemeli olarak 25 bin TL'ye kadar SMS ile kredi onayı verecek. Qnb Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen ve başvuru yapmak isteyen vatandaşlar banka şubelerine gitmeden SMS atarak hemen ne kadar onay aldığınızı görebilirsiniz. Bankamatik kartı veya kredi kartı banka hesabı üzerinde olan kişiler Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasına qnb mobil uygulama üzerinden başvuru yapabiliyor. Cep telefonu uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler internet bankacılığı şifresi ile birlikte giriş yaparak qnb mobil uygulaması üzerinden işlem yapabilir.

attm

Akbank

Vatandaşların ihtiyaçlarına göre talepleri değerlendiren Akbank yapmış olduğu Bu kampanyada kendi bankası'nda hesabı olan vatandaşlara 25 bin TL 36 ay vadeli işlem yapacak. Banka kredi başvurusu aldığı 5 dakika sonra sizlere sonuç verecek. 25000 TL kredi kullanacak olan kişiler vade olarak ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapma imkanı da sunulacak. 25 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız Akbank şubelerine gidebilir veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. 

Akbank ayrıca SMS ile kredi başvurusu alıyor. Cep telefonunuzdan mesaj ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Kredi yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak 4425 numarasına mesaj ile gönderin. Beş dakika içerisinde sizlere Kredi sonuca gelecek ve onaylanan Kredi bankamatik kartınız veya Kredi kartınıza yatacak. Banka ile ilgili işlemleri öğrenmek istiyorsanız Akbank resmi internet sitesine girerek buradan başvuru yapabilirsiniz.