Ziraat Bankası’na ait bankamatik kartı kullananlar için 20 bin TL ödeme yapılacak. Ödemeler kişilerin hesaplarına ihtiyaç kredisi olarak yatacak. Ziraat Bankası’na ait bankamatik kartı kullanan kişilere 20.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi ödemesi yapılacak. Bankadan gelen açıklamaya göre Ziraat Bankası’na ait bankamatik kartı olanlara hızlı bir şekilde ödeme gerçekleştirilecek.

Müşterilerine her geçen gün güncellenmiş şekilde kredi ve nakit avans kampanyası düzenleyen banka kendi bankasına ait bankamatik kartı kullananlara özel kapmalar düzenliyor. Düşük faiz oranları ile 20 bin TL tutarlı kredi için kişilerin bankaya gitmesine gerek duymadan kart üzerinden almalarına imkân tanıyor. Sizlerde bu imkândan faydalanmak için başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası 20.000 TL Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası tarafından verilecek olan 20 bin TL tutarlı kredi için başvuru yapmak isteyen kişilerin bankada hesaplarının bulunması gerekir. Hesabı olan müşteriler başvurularına mobil uygulama üzerinden gerçekleştirebilecek. Ziraat Bankası hesabı üzerinden alınan şifre ile banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan istenildiği zaman kredi başvuru yapılabilir. Onaylanan kredi hemen kullanılabilir.

Ziraat Bankası banka kartı kullanılan kişilerin bankadan düzenli bir şekilde bankamatik kartı kullanmaları durumunda, özellikle alış veriş yapmaları durumunda, banka kredi notu düşük olsa dahi 20 bin TL ye kadar onay verilebilecektir.  Banka şubelerine uğramadan mobil uygulama ile başvuru yapılabilir ve anında kredi tutarı hesaba aktarılabilir.

bankamatik-karti-kullananlar-icin-ziraat-bankasindan-20000-tl-odeme

Ziraat Bankası’ndan Emeklilere Kampanya Var mı?

Ziraat Bankası müşterilerini düşündüğü gibi aynı zamanda emeklileri de düşünüyor. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alan kişilere 20 bin TL ye kadar kredi kullandırma imkânı sunuyor. Krediye başvuru yaparak anında kullanma imkânı sunun banka düşük faiz oranları ile işlem yapmanın yanında ilk ödemelerde 3 ay erteleme imkânı da sunuyor. Onaylanmış olan krediye kendi emekli hesaplarına aktararak kullanabilirler.

Sizler de nakit ihtiyacı konusunda sıkıntı yaşıyorsanız Ziraat Bankasına ait bankamatik kartı kullanmanız hainde, kredi başvurusu yaparak imkândan faydalanabilirsiniz. Gerek normal müşterilerini gerek se emekli olan müşterilerin düşünen Ziraat Bankası her daim yeni kampanyalara düzenleyerek müşterisinin ilgisini çekmeyi başarıyor.