Bankamatik kartı kullanıyorsanız: 16.000 TL hesabınıza yatacak. Başvuru yapmak isteyenler için banka duyuru yaptı ve atm kartına ödeme veriyor.

ATM kartına ödeme verecek olan Yapı Kredi Bankası ve Akbank, yaptıkları bu kampanyayı resmi olarak yayınladılar. ATM kartınız üzerinden başvurunuzu yaparak işlemlerinizi gerçekleştirecek ve bu kredi kampanyasını hemen hesabınıza atacaksınız. ATM kartı üzerinden hesabınıza atılan bu ödemeleri ihtiyaç kredisi olarak kullanacaksınız. ATM kartınız üzerinden başvuru yaparak kredi almak isteyenler, banka şartlarına da uygun olması şarttır. 

Nakit İhtiyacına Çözüm Akbank, Denizbank ve Garanti Bankası'ndan Geldi! 3 Banka Birleşti 40.000 TL Veriyor Nakit İhtiyacına Çözüm Akbank, Denizbank ve Garanti Bankası'ndan Geldi! 3 Banka Birleşti 40.000 TL Veriyor

ATM kartına ödeme alacak olan kişiler, banka kredi notuna göre işlem yapıyor. Bankamatik kartınız üzerinden başvuru yapacaksanız, kredi puanı 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Yapı kredi bankası ve Akbank hem atmden hem internetten hem de SMS ile başvuru alıyor. Bu bankaların yaptıkları kampanyalarda özellikle kredi alacak kişilerin banka şubelerine gitmesine gerek kalmıyor.

Yapı Kredi Bankası

Bankamatik kartınıza 16.000 TL ödeme almak için bu bankada hesabınız varsa işlem yapmanız çocuk oyuncağı. Kredi kullanacak olan kişiler, 16.000 TL'ye kadar işlem yapacaksa, banka şartlarına uygun olması durumunda 36 ay vadeye kadar kredi alacaklardır. 3 ay ertelemeli kredi başvurusu için SMS atacaksınız. SMS ile başvuru için Bireysel TC KİMLİK aylık gelir yazmanız yeterlidir. Bu mesajı 4411 numarasına atarsanız bankadan kredi almış olacaksınız. 

Akbank

Akbank üzerinden başvuru akbank.com sitesinden yapılıyor. Banka şartlarına uygun olan kişiler Akbank üzerinden onay alırsa, en yakın banka şubesine giderek kimlikle gelir belgesiz kredi kullanıyor. Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyenler, ayrıca bankanın yaptığı bu kredi kampanyasına SMS ile de başvuru yapıyor. SMS ile başvuru yapacak olan kişiler, 36 ay vadeye kadar kredilerini KREDİ TC KİMLİK yazarak 4425 numarasına mesaj atması durumunda onaylıyor. Kredi onayı almak için başvuru yapmak istiyorsanız, banka kredi notunuz 1200 ve üzerinde olması şarttır.