Bankamatik Kartı Olan Kişilere 3000 TL - 5000 TL Ödeme Yapılıyor, Bilmeyenler Var, Tekrar Duyuruldu

Bankamatik Kartı Olan Kişilere 3000 TL - 5000 TL Ödeme Yapılıyor, Bilmeyenler Var, Tekrar Duyuruldu. Bankamatik kartınız varsa 3000 TL ile 5000 TL arasında hemen ödeme alınacak. Detaylar...

Ekonomi 19.11.2021 - 09:11 19.11.2021 - 09:11 Vural Pars

Bankaların yaptığı son dakika kampanyalarına göre 3000 TL ve 5000 TL ihtiyacı olan kişilere yeni bir haber var. Bankamatik kartı kullanıyorsanız veya bankada hesabınız var ise hemen ödeme alacak ve acil nakit sıkıntınızı karşılayacaksınız. Yapı Kredi Bankası ve Akbank'ın yaptığı bu kampanya da bankalar kendi bankasında hesabı olan kişilere 3000 TL ve 5000 TL arasında ödeme imkanı sağlıyor. 3000 TL ve 5000 TL ödeme alacak olan kişiler banka hesabı olması durumunda bu nakit imkanından kredi notuna göre değerlendirme yapılarak ödenecektir. 

Yapı Kredi Bankası ve Akbank yaptığı duyuru sonrasında kendi bankasında hesabı olan ve internet şifresi oluşturan kişilere, son dakika olarak yeni bir hamle yaptı. Bankamatik kartınız varsa, internet üzerinden başvuru yapabilir ve onay alınca da bankaya gitmeden ATM'den banka kartınızla nakit çekebilirsiniz. 

Yapı Kredi Bankası 3000 TL - 5000 TL Nakit Ödemesi 

Yapı Kredi Bankası üzerinden başvuru yapmak oldukça basit. Bankanın internet bankacılığı şifresini aldıktan sonra Yapı Kredi Bankası mobil uygulamasına giriş yapabilirsiniz. Bu şekilde başvurunuzu yapmış olacaksınız. Nakit avans veya bankanın verdiği 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusunu mobil uygulama üzerinden yapan kişiler, değerlendirme sonucunu aynı dakika içinde görebileceklerdir. 

Yapı Kredi Bankası üzerinden ayrıca banka şubelerine giderek, SMS atarak veya ATM üzerinden bankamatik kartınız ile de 3000 TL 5000 TL nakit kampanyasına başvuru yapabilirsiniz. Bu şekilde başvuru yaptığınızda 5 dakika içinde sizlere sonuç gelecektir. 

bankamatik-karti-olan-kisilere-3000-tl-5000-tl-odeme-yapiliyor-bilmeyenler-var-tekrar-duyuruldu1

Akbank'tan Nakit Ödemesi Devam Ediyor...

Akbank'ta Nakit ödemesi almak isteyenlere, Akbank Direkt uygulaması üzerinden destek veriyor. Akbank destek ödemesi başvurusu yapacak olan kişilere, son dakika olarak yeni bir haber var. Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak buradan direkt kredi seçeneği ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Akbank ayrıca SMS ile kredi alacak kişilere de aynı desteği sunacak. KREDİ yazın boşluk bırakın ve TC KİMLİK numaranızı 4425 numarasına mesaj olarak gönderin. 5 dakika içinde sizlere kredi sonucu gelecek ve banka tarafından ne kadar onay aldığınızın mesajını göreceksiniz. Akbank bu şekilde uygun faizli ve masrafsız 36 ay vadeye kadar sizlere nakit imkanı tanıyacaktır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@