Acil Para ihtiyacı olan vatandaşlar için yapılan yeni kampanya da düzenli olarak bankamatik kartını kullanan vatandaşlar kendi kullanmış oldukları banka üzerinden 7.000 TL'ye kadar ödeme alabilecek. Verilecek olan ödeme ihtiyaç Kredisi olarak 36 ay vadeye kadar sizlere kullandırılacak. Kamu ve özel bankalarının yapmış olduğu bu kampanyaya katılmak isteyen kişiler belirtilen şartlar dahilinde istedikleri zaman başvuru yapabilir ve kendi hesabına bankamatik kartına 7000 TL ödeme atabilir. 7.000 TL'ye kadar ödeme almak isteyen kişiler belirtilen şartlara göre hemen onay alacaktır. 7.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız banka kredi notu da önemli olacaktır. 

Ziraat bankası'ndan 7.000 TL'ye kadar bankamatik kartına ödeme yapılacak 

Ziraat Bankası üzerinden 7.000 TL'ye kadar bankamatik kartına ödeme alabileceksiniz. Ziraat Bankası müşterisi olan kişiler Bu bankanın düzenli olarak bankamatik kartını kullanıyorsa Ziraat Bankası mobil uygulamasına giriş yaparak hemen başvuru gerçekleştirebilir ve onaylanan tutarı Kendi hesabına yatırabilir. Ziraat Bankası 7000 TL ödeme vermesi durumunda sizlere ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme toplamda da 36 ay vadeli gelir belgesiz ve masrafsız Kredi kullanabilecek. 

Qnb Finansbank'tan online 7000 TL nakit imkanı 

Özel bankalar arasında en çok tercih edilen qnb Finansbank hızlı bir şekilde 7.000 TL'ye kadar onay veriyor. Bu bankada hesabı olan kişiler internet bankacılığını kullanarak hemen başvuru yapabilir ve sonucunda Kendi internet bankacılığı üzerinden öğrenerek bankamatik kartına yükleyebilir. Ayrıca t.c. kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj olarak göndererek qnb finansbank'ın yapmış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilir ve bu şekilde de ne kadar onay aldığınızı görebilirsiniz.

da13-4

Qnb Finansbank müşterileri ayrıca mobil uygulama üzerinden de 7.000 TL'ye kadar başvuru yapabiliyor. Yapılacak olan başvuruda sizin Kredi notuna göre faiz oranı uygulanacaktır. 

Bu iki banka haricinde Akbank Bankası VakıfBank Yapı Kredi Bankası Garanti Bankası Odeabank fibabanka ve TEB Bankası üzerinden de bankamatik kartı kullanan kişiler 7000 TL ödeme alabileceklerdir. Detayları öğrenmek istiyorsanız ve faiz oranları hakkında bilgiler almak istiyorsanız bankaların resmi internet sitelerine gelebilir veya size en yakın banka şubesine gidebilirsiniz.