Bankamatik kartı olanlar kaçırmayın! Sicile bakılmıyor, kefil şart aranmadan 25 bin TL anında yatıyor!

Bankamatik kartı olanlar anında yararlanabilir! Sicile bakılmıyor, kefil şart aranmadan 25 bin TL anında yatıyor! Kolay sicil affına bakılmayan kredi başvurusu detayları haberimizde…

Ekonomi 07.07.2021 - 20:57 07.07.2021 - 20:57 Volkan Arık

Banka müşterilerinin ödemediği taksitler, kredi kartı borçları ve aksattıkları ödemeler nedeniyle kara listeye alındıkları biliniyordu. Ancak son dönemlerde pandemi koşullarında vatandaşların ödemede güçlük çekmesi dolayısı ile bankalar yeni kampanyalara imza atmaya başladı. Artık sicil affı beklemeye gerek duymadan kara listede olsanız bile kredi çekme imkanınız bulunuyor. Birçok banka bu uygulamaya geçerken özellikle Akbank, Ziraat Bankası, Enpara ve Qnb Finansbank kredi alma koşullarını kolaylaştırdı.

bankamatik-karti-olanlar-kacirmayin-sicile-bakilmiyor-kefil-sart-aranmadan-25-bin-tl-aninda-yati-1

Banka borçlarını ödemeyen ya da taksitlerini aksatan vatandaşlar bankalar tarafından kara listeye alınıyordu. Kredi notu düşük olan ve kara listede bulunan vatandaşlar ise daha sonrasında kredi çekmek ve kredi kartı gibi ürünlerden faydalanmak için başvuru yaptıklarında olumsuz sonuçlarla karşı karşıya kalıyordu. Pandemi döneminde vatandaşların yaşadığı bu sorunu ortadan kaldırmak isteyen bankalar yeni bir karar alarak sicil affına bakmadan kara listede olup olmadığınızı kontrol etmeden Kredi vermeye başladı. Şu anda birçok banka herhangi bir kefil ya da şart istemeden 25 bin TL'ye kadar kredi alma imkanı sunuyor.

bankamatik-karti-olanlar-kacirmayin-sicile-bakilmiyor-kefil-sart-aranmadan-25-bin-tl-aninda-yati-2

Sicili kötü olanlara kredi veren bankalar hangileri?

Genellikle devlet bankaları ve özel bankalar kredi sağlayabilmek adına öncelikle kara listeden çıkmanızı bekliyor. Ancak bazı bankalar şu dönemde pandemi koşullarını göz önünde bulundurarak vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayabilmesi adına kara listede olmanıza bakmadan siciliniz kötü olsa bile sizlere kredi imkanı sağlıyor. Son dönemlerde bu tür imkanları sağladığını duyuran bankalar arasında Akbank, Ziraat Bankası ve Finansbank yer alıyor.

bankamatik-karti-olanlar-kacirmayin-sicile-bakilmiyor-kefil-sart-aranmadan-25-bin-tl-aninda-yati-3

25 bin TL anında kredi fırsatı

Kolay kredi imkanı sağlayan bankalar 25 bin TL'ye kadar anında çekebileceğiniz yeni ürünler oluşturdu. Herhangi bir koşul ya da şartı olmadan hemen başvuru yaparak anında kredi fırsatından yararlanmak mümkün. Bankalar bu miktar için sizlerden ayrıca ipotek ya da teminat da talep etmiyor yani kefilsiz şartsız hemen bankamatik kartınıza 25 bin TL'lik kredi ürünü yatıyor.

bankamatik-karti-olanlar-kacirmayin-sicile-bakilmiyor-kefil-sart-aranmadan-25-bin-tl-aninda-yati-4

Kara listede olanlara kredi koşulları

Bankaların Kara listesinde olanlar, sicil notu düşük olanlar yine de kredi imkanı bulabiliyor. Ancak bankalar kredi notu düşük olan vatandaşlara yüksek faizle kredi imkanı sağlıyor. Özellikle 25000 TL üzeri kredi çekmek istiyorsanız bankaların sizlerden kefil talebinde bulunabileceğini unutmamanız gerekiyor. Şu anda devam eden kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız 25000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredileri için yukarıda saydığımız bankalara hemen başvuru yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@