Bankamatik Kartı Olanlara Banka Siciline Bakmadan, 40000 TL Para Yatacak! Şartsız 5 Dakikada İşlem Yapılacak

Bankamatik Kartı Olanlara, Banka Siciline Bakmadan, 40000 TL Para Yatacak! Şartsız 5 Dakikada İşlem Yapılacak. İşlemler hakkında bilgileri bankalar duyurdu. İşte detaylar...

Ekonomi 09.08.2021 - 08:38 09.08.2021 - 08:38 Vural Pars

SON DAKİKA - Bankamatik Kartı Olanlara, Banka Siciline Bakmadan, 40000 TL Para Yatacak! Şartsız 5 Dakikada İşlem Yapılacak. İşlemler hakkında bilgileri bankalar duyurdu. Bir bankada hesabınız varsa ve bankamatik kartı kullanıyorsanız, banka sicili temiz olanlara hemen onay verilecek. 

Banka siciline bakmadan 40.000 TL kredi veren bankalar yeni kampanyalarını duyurdu. Sizlerde banka sicilinize bakmadan kredi veren bankalardan dilediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilir, ihtiyaç kredisi dahil tüm kredi kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Yalnız bu kredi veren bankalarında da kendilerine göre politikaları vardır. Bu politikalara uygun olursanız hemen 40.000 TL kredi kullanabilirsiniz.

Banka siciline bakmadan kredi alabilmeniz için bazı bankaların kampanyalarına başvuru yapabilirsiniz. Her bankanın böyle bir kampanyası olduğunu söyleyemeyiz. Çünkü bankalar kredi alacak olan müşterilerin, kredi sicil durumuna ve kredi başvuru durumuna bakarak kredi imkânları vermektedirler. Eğer banka siciliniz kötü ve kredi notunuz düşük ise kredi onayı alabilmeniz için size vereceğimiz bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Vereceğimiz bankalar ihtiyaç kredisi verirken ayrıca bazıları da ipotek karşılığı kredi vermektedirler. Eğer bir ipoteğiniz yoksa sadece ihtiyaç kredisi veren bankalardan işlem yapmanız gerekmektedir.

Önemli Not: Eğer bankalardan icralık olduysanız ve bu icralık durum yüzünden kredi alamıyorsanız, başvuru yapacağınız zaman kara liste müşterisi olduğunuz için kredi kullanamazsınız. Banka icralık borçlarınızı ödedikten sonra, belirli bir zaman sonra kredi alabilirsiniz.

Aktifbank 40.000 TL Kredi Başvurusu Yaparak Hemen Onay Alınacak

Kredi siciline ve kredi skoruna bakmayan bankalardan birisi Aktifbank’tır. Yalnız bu bankadan kredi alacaksanız daha önceden çok bankaya başvuru yapmamış olmanız gerekiyor. Aktifbank üzerinden verilen bu kredilerde özellikle kredi notu düşük olan kişiler onay alacaklardır. Kredi notu düşük, kredi sicili yüzünden kredi alamayanlar Aktifbank N-Kolay kredi başvurusu yaparak hemen kredilerini kullanabilirler. Kredi alacak olan kişiler, başvuru sonrasında onay almaları durumunda adreslerine gelen banka personeli ile kredilerini gelir belgesiz olarak kullanabileceklerdir. Bankanın resmi internet sitesi veya SMS sistemini kullanarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. SMS ile başvuru yapacaksanız Kredi TC KİMLİK yazarak 3050’ye mesaj atmanız yeterlidir. Kredi sonucu hemen size söylenecektir.

40-bin-tl

Ziraat Bankası Düşük Faizli 40.000 TL Kredi Başvurusu

Bu bankadan emekli maaşı alan kişilerin kredi notu düşük olması durumunda hemen kredi alacaklarını söyleyebiliriz. Ayrıca emekli olmayan ve sigortası düzenli yatan kişilerde bu bankadan 40.000 TL kredi kullanabilirler. Ziraat Bankası, 40.000 TL kredi kullanımı esnasında sizin sigortanıza bakacaktır. Sigortası 6 aylık ve üzerinde olan kişiler bu bankadan kredi onayı alabilirler. Banka 100.000 TL’ye kadar kredi imkanı vermektedir. Kredi alacak olan kişiler, 36 ay vadeli işlem yapabilirler.

Burgan Bank 40.000 TL Kredi Başvurusu Yaptırıyor, Emekliler Öncelikli

Kredi notu düşük olan kişilere kredi veren bankalardan birisi de Burgan Bank’tır. Bu bankadan dilediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilir ve onay alırsanız hemen kredinizi kullanabilirsiniz. Burgan Bank, kredi başvurusu yaptığınızda banka emekli olan kişilerin emekli maaşlarını bu bankadan almalarını isteyecektir. Ayrıca emekli haricinde kredi alacak olan kişilerde bankadan en az 3 aylık sigortası olması durumunda kredi kullanabileceklerdir. Sizlerde bu bankadan hemen kredi başvurusu yapmak için en yakın Burgan Bank şubesine gidebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@