Bankamatik Kartı Olanlara Müjde! Hesabınıza 15000 TL Yatacak…

Bankamatik kartı olanlar İçin son dakika müjdesi geldi! Hesabınıza 15000 TL yatacak. 3 Banka birleşerek müşterilerine müjdeyi verdi. Bankamatik kart sahipleri için yeni bir karar…

Ekonomi 20.09.2021 - 19:04 20.09.2021 - 19:04 Vural Pars

Pandemi sürecinde ekonomik yönden zorluklarla boğuşan vatandaşların nakit bulmasında ön plana çıkan bankalar müjdeyi duyurdu. Nakit sıkıntısı çeken vatandaşlara belirli kampanyalar düzenleyerek nakit ihtiyaçlarını gidermek 3 banka birleşerek kolları sıvadı. 

Eğer nakit ihtiyacınız var ise bankaların yapmış odluları uygun kampanyalara katılabilir ve kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Bu kampanyada bankamatik kartı olan vatandaşlara 15000 TL ye kadar kredi sunuluyor.

Hemen hesaplara aktarılan kredinin vadesi ise 36 ay olarak belirlenmiştir. İlk ödenecek taksite ise 3 ay erteleme fırsatı veriliyor. Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank birleşerek aynı kredi kampanyasını başlattıklarını resmen açıkladılar.

Kamu Bankalarından Kartı Olanlara 15000 TL Kredi İmkânı

Ziraat Bankası ile başlayan kampanyaya daha sonra Vakıfbank ve Halkbank'ta dâhil oldu. 3 kamu bankası 15000 TL lik krediyi müşterisi olan bütün kişilere sunuyor. Hesaplarına hemen yatırılıyor. Hangi bankaya başvuru yapılacak ise o bankanın müşterisi olmanız yeterlidir. İnternet sitesinden başvuru yapılabildiği gibi, mobil bankacılık üzerinden de başvuru yapılarak bu krediden faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra ATM’lerden de kredi kullanılabilir. 36 ay vade seçenekleri ve ilk 3 ay ertelemeli fırsatta mevcuttur.

r3423

Kredi Şartları ve Başvuru İçin Şartlar Belli Oldu!

Üç kamu bankasının basına vermiş olduğu kredi kampanyası ile 15000 TL ye kadar olan krediler için bazı şartları ön plana çıkardı. Bu krediden yararlanmak isteyen kişilerin banka sicil notlarının temiz olması şartını getirdi. Banka sicil notu temiz olmayanlar kredi onayı almaları zordur. Bankalardan alınmış kredi ve kredi kartı borcu var ise bu borçların ödenmesi gerekir. Üç kamu bankası üzerinden uygulamaya konulan kredi desteklerinden faydalanmak için hesaplarınızda haciz, bloke bulunmaması gerekir.

Çalışan kişilerin sigortalı olarak bir işyerinde çalışıyor olması, emekli olanların ise emekli maaşlarını kamu bankalarından alması durumunda başvuru yapabilecektir. Başvurularda bankaya uğramadan internet bankacılığı kullanılarak da başvuru yapılabilir. Bunun yanı sıra ATM üzerinden de başvuru imkânı mevcuttur.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@