Bankamatik kartı olanların geri ödemesi 400 TL oldu! Banka bu ödemeleri hemen yapıyor! 400 TL nakit ödemesi alın

Parafly Yeni Yıla Girmeden Harcadıkça 400 TL Kazandırıyor! Yeni yıla sayılı günler kala paraf paralılara özel 400 TL'ye kadar TL kazandıran kampanyası duyuruldu. Yeni yıla girmeden önce yapılacak alışverişlerde harcadıkça kazandıracak olan uygulama ancak banka müşterileri için geçerliliğini koruyor. Kampanyaya katılım sağlandıktan sonra gerekli harcama tutarı yerine getirildiği anda 400 TL'ye kadar paraf para kazanılabilir. 

Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak! Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak!

400 TL Parafpara Kazan Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Kampanya dönemi devam ederken belirli sektörlerde yapılacak alışverişlerde bu fırsat geçerliliğini koruyor. Bu nedenle yıl sonuna kadar kozmetik, kuyumcu, giyim, market, elektronik, oyuncak, saat sektörlerinde yapılacak ilk 300 TL ve üzerindeki her alışveriş 30 TL toplamda ise 400 TL parafpuan kazandırıyor.

400 TL Parafpara Kazan Kampanya Başvurusu

Kampanyadan faydalanmak isteyenler sevdiklerine yeni yıl hediyesi almak isteyenlerin tek tuşla hem sevdiklerinizi sevindirerek hem de 400 TL parafpara kazanmak mümkün hale gelecek. Bunun için harcama yapmadan önce kampanyaya katılmak gerekiyor. Cep telefonunun mesaj kısmına YENİ yazarak 3404'e kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterli oluyor. Bir başka seçeneği ise paragraf mobil uygulaması için kullanarak kampanyaya katılımı gerçekleştirmektir. 

400 TL Parafpara Kazan Kampanya Şartları

Kampanyaya katılım işleminin bankada bulunan cep telefonu numarası üzerinden gerçekleştirilmesi gerekiyor. Kampanyaya katılım için kullanıp gönderilecek sms ücretsiz olarak sunuluyor. Sanal kart ya da ek kart ile yapılacak harcamalar kampanya sürecine dahil edilmiyor. Kazanılan parafparalar 15 Şubat 2023 tarihine kadar kullanılabiliyor.