Bankamatik kartı kullanan vatandaşlar TC kimlik numaraları üzerinden yapacakları başvuru sonrasında 20000 TL ödeme alabilir.

Ayçiçek Yağı 40 TL'ye Düştü! Markette Stok Kalmadı! İşte 5 Litre Ayçiçek Yağı Fiyatları! Ayçiçek Yağı 40 TL'ye Düştü! Markette Stok Kalmadı! İşte 5 Litre Ayçiçek Yağı Fiyatları!

Nakit kullanmak isteyen vatandaşlar için kampanya yapan bankalar kendi bankalarında, bankamatik kartı kullanan vatandaşlara 20000 TL'ye kadar ödeme yapacağını duyurdu. Hızlı bir şekilde başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz bu nakit kampanyasından faydalanmak istiyorsanız, internet bankacılığı uygulamasını kullanabilir veya SMS atabilirsiniz. 

Denizbank, başlatmış olduğu bu kampanyada kredi imkanından faydalanacak olan kişilerin banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olması durumunda, işlemlerini gerçekleştireceğini açıkladı. Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, nakit kredi kampanyasına katılmak için banka kredi politikalarına uygun olması durumunda bu bankanın cep telefonları üzerinden mesaj ile kredi başvurusunda bulunabiliyor. 

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında SMS ile kredi başvurusu yapacak olan kişiler, şu şekilde mesaj atması gerekmektedir. Cebimde kredi kampanyasına katılmak için Kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 32 80 numarasına gönderin. 

Cebimde kredi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, ihtiyaç kredisi adı altında verilecek olan bu kredilerde kendi kredi notuna göre, onay almaktadır. Kredi puanı uygun olan vatandaşlar, ayrıca bankanın mobil uygulaması üzerinden de istedikleri zaman 20000 TL'ye kadar kredi başvurusunda bulunabilir ve kendi bankamatik hesabına bu parayı yatırarak haftasonuna bile kullanabilir.