Bankamatik Kartı veya ATM Kartı Kullanan Kişilere 10.000 TL Ödeme ve 15.000 TL Ek Kredi Ödemesi Yapılacak. Son dakika başvuru yapacak olan kişiler için yeni kampanya var. ATM ve bankamatik üzerinden kredi başvurusu yaparak işlem yapabileceksiniz. Bankaların yaptığı bu kredi kampanyası ile sizlere 10.000 TL onay verilecek ve 1 ay kredi ödemesi yaptıktan sonra 15000 TL daha kredi alabileceksiniz. Özel bankalar arasında başlatılan bu kampanya son dakika olarak yeni kredi haberi olarak ajanslara düştü. Bankamatik kartı kullanmanız yeterli olacaktır. 

Bankamatik Kartı Kullanıyorsanız, banka kredi notunuz 1200 ve üzerinde ise, kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru yapacak olan kişiler, 1200 ve üzerinde kredi notu olması durumunda bankalardan kendi kredi notuna göre faizlerle kredi alabilecekler. Şimdi hangi bankalardan SMS ile veya İnternet üzerinden kolay başvuru yapabilirsiniz bu konuya değinelim...

ING Bank 10.000 TL Ödemeli Kredi 

ING Bank üzerinden işlem yapacak olan kişiler, ing.com.tr adresine girerek bu banka üzerinden hemen kredi başvurusunda bulunabilirler. 10.000 TL'ye kdar kredi alacak olan kişiler, başvuru formunu eksiksiz doldurmanız durumunda 36 ay vadeye kadar kredi onayı alabileceksiniz. 10.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, başvuru yapmak için ING Bank üzerinden 3 ay ertelemeli kredi kampanyasına kredi notuna göre onay alarak katılabileceksiniz. 

bankamatik-karti-veya-atm-karti-kullanan-kisilere-10000-tl-odeme-ve-15000-tl-ek-kredi-odemesi-ya1

QNB Finansbank Kredi Başvurusu Duyurusu 

QNB Finansbank üzerinden SMS ile hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yapacak olan kişiler, belirli şartlara göre bu bankadan uygun faizlerle kredi kullanabileceklerdir. SMS ile kredi başvurusu yapmak için sizlere hızlı ve anında kredi imkanı sunan QNB Finansbank 5030 numarasına TC KİMLİK numaranızı göndermeniz ile hemen sonuç verecektir. 

Denizbank Bankamatik Üzerinden 10.000 TL Kredi

10.000 TL kredi için bir diğer banka Denizbank. Denizbank üzerinden düşük faizli kredi alabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan kişiler, Kredim TC Kimlik yazarak 3280 numarasına mesaj gönderebilirler. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacak ve sonucuna göre kredi kullanmış olacaksınız. 3280 numarasına attığınız mesaj olumlu ise hemen bankaya giderek gelir belgesiz kredi kullanabilir ve sonrasında bankamatikten bu parayı çekebilirsiniz.