Bankalar son zamanlarda oldukça fazla yarış içine girdiler. Bankalar üzerinden kredi kullanmak isteyenler, bu kampanyalara katılarak ihtiyaçlarını gidermek istiyorlar. Bu sebepten ötürü bankalar kampanyalarını artık diğer bankalar başlamadan işlemlere koyuyor.

Son zamanlarda ve özellikle 1 Temmuz itibariyle başlayan bayram kredileri, düşük faiz oranları ile veriliyor. Bu banka da bayram kredisi adı altında yeni bir 30.000 TL kredi kampanyası başlattı. Bu başlatılan kredi kampanyasının avantajı ise sizin alacağınız kredi miktarına ve kredi notunuza göre faiz oranı uygulanacak olması. TEB bankası üzerinden yapılan açıklama ile birlikte, bu bankadan hemen kredi kullanabileceksiniz.

Kampanya Bugün Başladı…

TEB Bankası üzerinden kampanya başvurusuna katılacak olan kişiler, banka şartlarına uygun olması ile birlikte, hemen onay alacak ve düşük faizli kredi kullanacak. Banka da bu şekilde bir açıklama yaptı. Kredi notu önemli olduğunu ve bankalara çok başvuru yapmayan kişilere onay verileceği duyuruldu. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, sizlerde bu kredileri alabileceksiniz.

TEB Bankası üzerinden verilen bu destek kampanyalarında, sizlere özel olarak kredi imkanı sağlanacak ve kredilerinizi hemen hesaba atabileceksiniz. Başvuru yapacak olan kişilerin ayrıca sigortalı olarak bir iş yerinde çalışıyor olması durumunda onay alması için banka en az 3 aydır sigortasının yatıyor olmasını isteyecektir. Kampanya ile birlikte, bu kredi onayı verilecek ve kredilerde sizlere hemen sonuç söylenecek.

TEB Bankası Kredi Başvurusu

30.000 TL’ye kadar verilen ve bu ay başlayan bu kampanyaya katılacak kişiler, başvuru SMS ile yapabilmektedirler. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız TC kimlik numaranızı 4466 numarasına mesaj olarak gönderebilirsiniz. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacak ve onay almanız durumunda da hemen hesaba bu parayı atabileceksiniz.

TEB hesabınızın olması durumunda bu parayı hesaplara atabiliyorsunuz. Banka hesabı olmayan kişiler, kredilerini en yakın banka şubesine giderek kullanabileceklerdir. Kredi başvurusu SMS haricinde ayrıca bankanın resmi internet sitesi üzerinden de veriliyor.

Teb.com.tr adresine girerek, buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurup hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. TEB bankası ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurduktan sonra onay alan kişiler, bu kredileri de banka şubelerine giderek, imza atıp kullanabilirler.

banka-2

CepteTEB Kredisi Başvurusu

TEB bankasının müşterilerine sunduğu CepteTEB üzerinden de kredi başvurusu yapabileceksiniz. CepteTEB bankası dijital bir bankadır ve şubesi yoktur. Banka üzerinden kredi başvurusu yapacaksanız, internet sitesinden başvuru yapıyorsunuz. Başvuru sonrasında onay alırsanız, sizi arayacaklar ve iş, ev adresinizde bu krediyi kullandıracaklardır. CepteTEB bankası üzerinden ayrıca 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz. 3 ay ertelemeli verilen bu krediler internet üzerinden verildiği için banka masrafsız olarak sizlere kredi seçenekleri sunacaktır. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda sizlere CepteTEB hemen sonuç verecektir. CepteTEB müşterisi olan kişilerde, mobil uygulama üzerinden istedikleri zaman başvuru yaparak kredi onayı alabileceklerdir.