Kuveyt Türk, başlatmış olduğu kampanyada Ekim ayı sonuna kadar banka müşterisi olanlar için ödeme yapacak. Toplamda 600 TL'ye kadar paranın hesabınıza geçmesi bekleniyor. Banka saat 17.00'a kadar açık ve başvurunun nasıl yapılacağı haberimizde...

Kuveyt Türk, yeni müşterilere yönelik cazip bir kampanya başlattı! 2023 yılının Şubat ayında başlayan bu özel teklif, Ekim sonuna kadar devam ediyor. Yeni bir Kuveyt Türk müşterisi olarak avantajlardan yararlanma fırsatınız var.

600 TL'ye Kadar Nakit İadesi!

Banka, yeni katılanlara toplamda 600 TL'ye kadar nakit iade olanağı tanıyor. Bankanın resmi web sitesinde yer alan bilgilere göre; mobil kullanıcılar, 31 Ekim 2023 tarihine kadar Sağlam Nakit Kartla yaptıkları 200 TL ve üzeri alışverişlerde, 200 TL nakit iade, otomatik fatura talimatlarında her biri için 50 TL, ve Sağlam Kartla yapılan 200 TL'lik ilk harcamada 200 TL daha iade alıyorlar. Bu, müşterilere toplamda 600 TL'ye kadar iade alma şansı veriyor.

Atatürk Üniversitesi, Çeşitli Branşlarda 99 Yeni Personel İçin Kapılarını Açıyor! Atatürk Üniversitesi, Çeşitli Branşlarda 99 Yeni Personel İçin Kapılarını Açıyor!

kuveytttürk-1

Kuveyt Türk Kampanya Başvuru Şartları

Kampanyadan elde edilen kazançlar doğrudan müşterinin hesabına veya kredi kartına yansıtılacaktır. Kuveyt Türk'ün özel kampanyalarından mobil kullanıcılar yararlanabilir. Kampanyadan yararlanacak kişi sayısı 30.000 ile sınırlıdır. Banka, kampanya detaylarını değiştirme veya kampanyayı sonlandırma hakkına sahiptir.