Vakıfbank Bankomat kartı olanlar yaşadı. Çünkü başvuru yapanlara ödemesinin bir kısmı resmen iade ediliyor. Bonus kampanyasını kaçırmak istemiyorsanız Vakıfbank'ın yeni kampanyasına bir göz gezdirin.

Vakıfbank, sunduğu fırsatlar ile gündeme geliyor. Üstelik bu sefer hesaplara geri ödenecek olan harcamalarla ilgili açıklama yapıldı. Bu kampanyaya katılanlar kazançlı çıkacak. Sizler de kampanya dahilinde 220 TL'nizi alabilirsiniz. Peki hangi şartlar aranıyor?

Yatırımcılar İçin Kazançlı Yolculuk: Bankalar Arasında Faiz ve Kâr Payı Rekabeti Yatırımcılar İçin Kazançlı Yolculuk: Bankalar Arasında Faiz ve Kâr Payı Rekabeti

Alışverişe İade Yapılacak!

Yapacağınız alışverişlerde elde edeceğiniz bonuslar hesabınıza aktarılacak. Vakıfbank Bankomat Kart sahiplerini ilgilendiren kampanyada yapacağınız alışverişlere ödeme sağlanıyor. Gıda marketi, giyim ve kozmetik alanlarında yapacağınız alışveriş için 120 TL bonus elde edeceksiniz. Öte yandan aynı kart ile beyaz eşya, mobilya, elektronik veya yapı marketi alışverişlerinizde 100 TL'lik bonus sizleri bekliyor.

Vakıfbank Kampanyasına Katılma İşlemi

Vakıfbank'ın kampanyasını kaçırmak istemiyorsanız bankomat kart sahibi olmanız gerekiyor. Bankomat kartı olanlar mobl uygulama üzerinden mevcut kampanyayı bularak kartılım sağlayabilir. Öte yandan Vakıfbank mobil ile diğer kampanyaları da inceleyebilirsiniz. Detaylara erişmek için en iyi yol mobil uygulama ve dijital bankacılık gibi gözüküyor. Kamu bankasının kredi fırsatları ve güncel kredi tekliflerini değerlendirmek için de hem haber sitemizi hem de bankanın güncel duyurularını takip edebilirsiniz.