Bankaya Gitmeden 10.000 TL Ödeme Yapılacak, Son Dakika O Banka Duyurdu

Bankaya Gitmeden 10.000 TL Ödeme Yapılacak, Son Dakika O Banka Duyurdu. Bankaya gitmeden destek ödemeleri yapılacak. İşte detaylar...

Ekonomi 26.08.2021 - 21:07 26.08.2021 - 21:09 Vural Pars

QNB Finansbank tarafından 2012 yılında kurulan Enpara tüm hizmetlerini internet ve mobil Enpara uygulaması üzerinden sürdüren şubesiz banka anlayışı ile Türkiye'nin ilk şubesiz dijital bankası ünvanını almıştır. 2 buçuk milyonu aşkın müşteri kapasitesine sahip bir bankacılık uygulamasıdır. Enpara herhangi bir EFT, Havale, Cep telefonuna havale ücreti tahsil etmemektedir.

Ticari müşterileri adına POS kullanımı sağlamaktadır. İnternet bankacılığı olmadığı için kredi veya kredi kartı gibi bütün işlemleri internet veya telefon aracılığı ile yapmaktadır kabul edilmiş kredilerinizde hiçbir zaman dosya masrafı veya ücret tahsis edilmemektedir.

Enpara herhangi bir bankacılık işlemi olmamasına rağmen gün geçtikçe müşteri kazanmaya devam etmesiyle birlikte verdiği hizmet ve avantajlarla müşteri memnuniyetini çabucak kazanmaktadır 12-36 ay arası değişen vadelerde 1,76 faiz oranı uygulamaktadır. Enpara kredi başvurusu yaptıktan sonra bankaya gitmeksizin onaylanan kredi hesabınıza yatırılarak kolayca paranızı alabilirsiniz.

Enpara üzerinden yaptığınız başvuru sonrasında otomatik kredi puanınız ve herhangi bir başka banka ile sorununuz olup olmadığını sistem otomatik tarayacak ve krediniz onaylanıp onaylanmadığı size iletilecektir. En para sizler için bu kredi türünde birçok avantaj sağlıyor. Kişinin ödeyeceği aylık taksit tutarı ise 386 TL olarak belirlenmiştir.

Sunduğu düşük faiz oranı ile birçok kişinin aylık ödeme tutarının düşük olması ile birçok kişiye düşük oranda yaptığı ödeme imkanı ile kişinin bu krediyi çekmesi için dikkat çekiyor. Sunduğu imkanlardan bir başkası ise 3 ile 36 ay vade imkanı sağlıyor. Bu vade imkanı kişinin kredi notuna uygun şekilde belirlenir. Çok yüksek kredi notu olan kişiler için vade imkanı kişiye bırakılır. Düşük Kredi Notu içinse kredi ya kişiye verilmez yada verilen kredi imkanı düşük vade imkanları ile verilir.

bankaya-gitmeden-10000-tl-odeme-yapilacak-son-dakika-o-banka-duyurdu1

EnPara Kredi Avantajları ve Nasıl Kredi Alınır?

Kişi enpara üzerinden alacağı kredi için mobil bankacılıkta uygulaması ile bilgileri girerek daha hızlı şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bununla birlikte kişi enparanın müşteri hizmetlerini arayarak gerekli olan bilgileri girip kısa sürede başvuru yapmanızı sağlıyor. Kişinin başvuru sonucu SMS olarak yada mail olarak e-posta hesabınıza gönderilir. Kişi yaptığı başvuruda çok dikkatli olmalıdır. Çünkü bilgi girdiği site taklit olabilir. Taklit ve sahte siteler sizlerden bilgileri alarak sizleri mağdur edebilir. Bu konuda mobil uygulama kullanmanız daha yararlı şekilde olacaktır. Çünkü bu sayede hiçbir şüphe yaşamadan kredi başvurusu yapıp kısa sürede kredinizi hesabınıza gönderilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@