Bankaya Gitmek Yok, Çağrı Merkezini Arayarak Hemen Kredi Alınıyor, Acil Para İsteyenlere Sevindirici Haber Geldi

Bankaya Gitmek Yok, Çağrı Merkezini Arayarak Hemen Kredi Alınıyor, Acil Para İsteyenlere Sevindirici Haber Geldi. Çağrı Merkezi numarası arayarak kredi kampanyası başlıyor. İşte detaylar...

Ekonomi 06.08.2021 - 10:28 06.08.2021 - 10:29 Vural Pars

Bankalardan kredi alacak kişiler, artık bankaya gitmeden onay alıyor. İşte detaylar... Bankalar kredi kullandıracakları zaman artık sadece şubelerden işlem yapmamaktadırlar. Banka kredi başvurusu ve kredi kullanımı online ve telefon bankacılığı üzerinden de yapılmaktadır. Bankaların müşteri hizmetlerini arayarak dilediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilir ve başvuru sonrasındaki kredi sonucunuzu da öğrenebilirsiniz.

Bu kredileri alabilmeniz için banka şartlarına uygun olmanız ve kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Eğer bankaya gidecek zamanınız yoksa ve internet bankacılığı kullanmıyorsanız cep telefonunuzdan hemen arama yaparak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu krediler sadece ihtiyaç kredisi olarak verilmektedir. Kredi başvurusu yaptığınızda onay alırsanız banka hesabınız varsa hemen krediniz hesaba aktarılır. Eğer hesabınız yoksa da onaylı olan tutarı banka şubesinden kullanabilirsiniz. 

QNB Finansbank Çağrı Merkezi ile Kredi Başvurusu

Finansbank üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız 0 850 222 0 900 numarasını aramanız gerekmektedir. Müşteri hizmetleri numarasını aradığınız zaman bu sistem üzerinden 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka kredi başvurusu yaptığınızda size hemen kredi sonucunu söyleyecektir. Kredi sonucu onay alan müşteriler kredilerini banka şubelerinden veya internet bankacılığı üzerinden kullanabilirler. 3 ay ertelemeli verilen kredilerde 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA Çağrı Merkezi ile Kredi Başvurusu

444 0 333 numaralı Garanti BBVA Çağrı merkezi numarasını arayarak 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan müşterilerin kredileri hemen onay alacaktır. Sizde eğer bankadan kredi kullanmak istiyorsanız kredi notunuzun en az 1100 ve üzerinde olması gerekmektedir. Müşteri hizmetleri numarasını aradığınızda kredi sonucunu da hemen öğrenebilirsiniz. Ayrıca kredi sonucu verdiğiniz cep telefonunuza da gelecektir. Onay almanız durumunda bu onaylı krediyi bankaya giderek kullanabilirsiniz. Kredi kullanabilmeniz için ayrıca 3 aylık sigortanızın olması gerekmektedir. 

bankaya-gitmek-yok-cagri-merkezini-arayarak-hemen-kredi-aliniyor-acil-para-isteyenlere-sevindiri1

Yapı Kredi Bankası Çağrı Merkezi ile Kredi Başvurusu

0 850 222 0 444 veya 444 0 444 numaralı Yapı Kredi Bankası çağrı merkezi numarasını arayarak 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bu kredilerde şubeye gitmeden başvuru yapmak ve krediyi şubeye gitmeden kullanmak istiyorsanız banka hesabınızın olması gerekmektedir. Kredi onayı aldıktan sonra temsilciye bağlanacaksınız ve banka temsilcisi sizin kredinizi telefondan kullandıracaktır. Daha sonra Yapı Kredi Bankası hesabınıza bu para yatacaktır. Onaylanan tutarı istediğiniz Yapı kredi bankası şubesine giderek çekebilirsiniz. Banka kredi notu 1200 ve üzerinde olan müşterilerin kredi başvurusunu değerlendirecektir. Bu müşteri hizmetleri numarası üzerinden ayrıca konut kredisi başvurusu yaparak ön onay alabilirsiniz. Sadece bu bankada ihtiyaç kredisi haricinde kredi kullanımı yapılmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@