Bankalara kredi ve kredi kartı borcu olan kişilerin son zamanlarda en çok merak ettiği konulardan bir tanesi olan borç transferi kredisi kampanyası bazı kamu bankaları ve özel bankalar tarafından başladı. Kredi ve kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanıyorsanız bankalardan kredi kapatma kredisi alarak tek bir yere ödeme kolaylığı sağlayabilir ve uzun vadeler ile borçlarınızı bir bankada birleştirebilirsiniz.

Özellikle kredi borcu olan kişiler düzenli ödemeler yapmadıkları zaman banka kredi notu düşer ve daha sonra kredi ihtiyacınız olduğu zaman Başvuru yaparsanız onay alamazsınız. Bu durumda olan müşteriler için kamu bankaları ve özel bankaları kredi kampanyaları yaparak müşterilerine hızlı bir şekilde kredi onayı sunmaya başladı. Yapılan bu Kredi kampanyasında banka kredi ve kredi kartı borçlarınızı tek bir yere toplayacak ve bu şekilde kredi kullanacaksınız.

Şeker bank'tan kredi başvurusu

Şekerbank kampanyaya katılan ilk bankaların başında geliyor. Şekerbank üzerinden ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmak için hızlı bir şekilde Kredi kapatması alabilirsiniz. Size en yakın Şekerbank şubesine giderek bu bankadan hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabiliyor onaylanan Kredinizi de hemen kullanabiliyorsunuz.

Şekerbank ihtiyaç kredisi veya borç kapatma Kredisi olarak geçen bu Kredi kampanyasına katılmak isteyen müşteriler 100 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilir. Diğer bankadaki tüm borçlarınızı tek bir bankada toplamak istiyorsanız size en yakın Şekerbank şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz.

krediler-1

Ziraat bankası'ndan borç kapatma kredisi kampanyası

Ziraat Bankası üzerinden de borç kapatma kredisi kampanyası başladı. Ziraat Bankası üzerinden borç kapatma kredisi kullanacak olan kişiler ihtiyaç kredisi veya transfer kredisi almak istiyorlarsa bazı şartlara uygun olması gerekiyor. Özellikle emekli olan müşterilerin emekli maaşlarını bu bankadan almaları durumunda diğer tüm bankadaki borçlarını tek bir yere toplayarak kredi kullanabilecektir. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler 36 ay vadeye kadar yapacakları bu Kredi işlemlerinde ilk taksit ödemelerinde de 3 ay erteleme yaparak rahat bir nefes alabilecekler. 

Kamu bankalarından olan Ziraat Bankası gibi ayrıca Vakıfbank ve Halkbank aynı şartlar dahilinde ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi vermeye devam edecek. Sizlerde bu bankalardan ödeyemediğimiz kredi borçları için borç transferi kredisi alabilir ve kredi ve kredi kartı borçlarınızı bir bankada toplayarak rahat ödemeler yapabilirsiniz.