Bankkart Kullanıcılarına Özel Kampanya: 3.000 TL Değerinde Airpods İndirimi!

Bankkart kullanıcıları için heyecan verici bir kampanya başlatıldı! Kampanya kapsamında, troyestore.com ve Troy mağazalarından yapılacak Mac veya iPad alışverişlerinde 3.000 TL değerinde Airpods indirimi sunulacak.

Kampanya Detayları ve Koşulları

Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı! Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı!

Bu özel kampanya, 20-31 Mart 2024 tarihleri arasında geçerlidir ve sadece troyestore.com ve Troy mağazalarında kullanılabilir. Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak sahibi müşteriler, hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilirler.

Faydalanma Koşulları

Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 3.000 TL indirim kazanabilir. Kampanya koşullarını sağlayan müşterilere ödeme anında indirim verilecek ve Airpods ürünlerinin sepete birlikte eklenmesi gerekecek. Bankkart kullanıcıları, Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından kampanyaya katılabilirler.

SMS ile katılım sağlamak isteyen Bankkart sahiplerinin TROY yazıp 4757’ye Bankamızda kayıtlı cep telefonundan SMS göndermeleri gerekmektedir. SMS gönderimleri ücretsizdir ve bir müşteri toplamda en fazla 1 adet indirim kodu kazanabilir.

İndirim Kodu Kullanımı ve Geçerlilik Süresi

Alınan indirim kodları, Troy mağazalarında ve troyestore.com sitesinde ödeme esnasında kullanılacaktır. Ancak bu kodlar, 31 Mart 2024 tarihinden sonra geçersiz hale gelecektir. Kampanyaya asıl kart sahipleri katılabilir ve bir müşteri kampanyadan en fazla bir kere faydalanabilir.