Baraj 14. bölüm fragmanı 17 Kasım 2020 FOX TV Tarık Zehra'ya Yüz Vermiyor

FOX TV ekranlarında yayınlanan Baraj 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Baraj 14.

Gündem 10.11.2020 - 22:58 04.05.2021 - 04:24 İlan35
FOX TV ekranlarında yayınlanan Baraj 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Baraj 14. bölüm fragmanı neler olacak? Yayınlandığı günler rekorlar kıran Baraj 14. bölümde neler olacak? Baraj 17 Kasım 2020 salı fragmanı büyük ses getirdi. Baraj 17 Kasım yeni bölümde neler olacak?

Baraj 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FOX TV ekranların sevilen dizisi Baraj 14. bölüm fragmanı merak ediliyor. Baraj 17 Kasım 2020 son bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Her hafta yayınlandığı bölümler rekorlar kıran Baraj 14. bölüm fragmanı 17 Kasım salı akşamı sizlerle.

Tarık Zehra'ya yüz vermiyor!

Baraj 14. bölümde bir şok daha gerçek oluyor. Baraj dizisinde Zehra, kör kütük aşık olsa da Tarık'tan beklediği atak yine gelmiyor. Tarık bir türlü aşk gözüyle bakamayan Zahra için daha kötü günlerde geliyor.

NEHNAZ aşkı başladı!

Baraj son bölümde hayranlarının çok istediği Neh Naz aşkı resmen başladı. Ancak Nehir, Nazım'ın evli olduğunu halen öğrenemedi. Nehir büyük hayal kırıklığına uğrayacağı bölüm Baraj 14. bölüm fragmanı göreceğiz.

17 Kasım 2020 Salı Baraj yeni bölüm fragmanı!

Ekranların sevilen dizisi Baraj da heyecanın dozajı yükselmeye devam ediyor. Merakla beklenen Baraj 14. Bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Baraj 14. Bölüm fragmanında neler yaşandı? Nehir, Nazım’ı affedecek mi? Nermin boşanmaya kabul edecek mi? Tarık’ı bekleyen zor karar! İşte detaylar…

FOX TV ekranında seyirci karşısına çıkan Baraj dizisi yeni bölümleriyle beğeni kazanmaya devam ediyor. Salı akşamlarına damga vuran dizi Yeşilçam filmlerini aratmayan senaryosu ile seyircinin kalbini kazandı. Her hafta reyting oranlarını yükseltmeyi başaran Baraj, oyuncu kadrosuna da yeni isimleri dahil ediyor. Aşkın sınır tanımayan hallerinin anlatıldığı dizi de ihanet, nefret ve güven temaları işleniyor. Heyecanla takip edilen Baraj 14. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Nehir, Nazım’ın evli olduğunu Tarık’tan öğrenmiştir. Nazım ile evlilik planları yapan Nehir büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Nazım’ı yalan söylememesi konusunda son kez uyaran Nehir, evlilik yalanı karşısında çileden çıkmıştır. Nehir, Tarık gibi Nazım’ın da güvenilmez bir insan olduğuna karar verir. Nazım, Nehir’in evlenmekten vazgeçmesi karşısında çok üzülmüştür. Nehir’i ikna etmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Nermin’den boşanma çabası da geri tepmiştir.

Nazım’ın Nehir ile evlenmesini engellemek isteyen Nermin boşanmamaya kararlıdır. Nazım, Nermin’in hayatını mahvettiğine inanmaktadır. Tarık, Halil’in cesedinin bulunamamasından dolayı biraz rahatlamıştır. Lakin, Halil’in kız kardeşi Meryem’in şüphelerini gidermekte başarılı olamaz. Zahra, Tarık’a yardım eder. Şantiyedeki birinin Halil’in öldüğünden haberi vardır. Bu durum Tarık’ın paniklemesine neden olur. Nehir’in Nazım ile evlenemeyecek olmasından dolayı mutludur. Tarık, Nehir ile konuşmak için harekete geçer.

Lakin, Zahra’nın yakın takibi altında olduğunu acı şekilde öğrenir. Nehir, Tarık’ın kendisinden sır sakladığını anlamıştır. Tarık’ı sıkıştırmasına rağmen ağzından laf almayı başaramaz. Nazım, Nehir ve Tarık’ı yan yana görünce kıskançlık krizine girer.

Baraj yayınlanan son bölüm fragmanı!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@