FOX TV Ekranların sevilen dizisi Baraj 26. bölüm fragmanı izle! Baraj 26.

FOX TV Ekranların sevilen dizisi Baraj 26. bölüm fragmanı izle! Baraj 26. bölüm fragmanı neler olacak! FOX TV fenomen dizisi Baraj 9 Şubat salı günü yayınlanacak fragmanı merakla bekleniyor! Baraj 26. bölüm fragmanı seyret! Baraj 26. bölümde düğün olacak! İşte Nehir ve Tarık düğünü!

Baraj 26. bölüm fragmanı!

FOX TV ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Baraj 26. bölüm fragmanı ses getiriyor. Baraj 26. bölüm fragmanı 9 Şubat salı akşamı FOX TV ekranlarında yayınlanıyor! Tarık ve Nehir düğünüyle ekranlara gelecek Baraj 26. bölüm fragmanı neler olacak sizler için derledik!

Nazım ve Nehir yüzleşti!

Kendi çocuğunu babasından saklanan Nehir, Nazım'la yüzleşti! Nazım, ne kadar kızarsa kızsın Nehir'i sevmeye devam ettiğini itiraf etti! Nehir'i yok eden kişi olduğuna inanmak istemeyen Nazım, yüzüne bile bakmadığı Nehir'den vazgeçmedi! Hakan'a rağmen Hakan'ın tehditlerine rağmen vazgeçmeyen Nehir şok bir hareket yaptı!

Nehir Tarık'la evleniyor!

Baraj 26. bölüm fragmanı Nehir ve Tarık evlenecek! Nazım için hayatının en zor günlerini geçirmeye devam edecek. O da Bahar'la evlendiği için Nehir'e bir şey demeyecek. Nehir ve Tarık düğününde büyük olaylar olacak! Baraj 9 Şubat salı akşamı fragmanı ses getirecek!

Zahra kötü günler geçiriyor!

Baraj 26. bölümde Zahra için kötü günler var! Zahra hayallerinin başına yıkılmasıyla ne yapacağı kararını veremiyor. İbrahim'in mekanına gelerek güzel şeyler söylemesi beklerken Zahra'yı rezil eden İbrahim, patronuna herşeyi anlattı. Zahra hiç memnun olmasa da en zor durumda bir dünya iş yapmak istiyor. Ancak Zahra Tarık'la evlenmeyi düşünürken Nehir ile düğün yapacak olmasıyla şok olacak!

Baraj nefes kesen yeni bölümüyle 9 Şubat salı akşamı ATV'de yayınlanacak!