FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Baraj 28. Bölümü 23 Şubat Salı akşamı izleyicisiyle buluştu.

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Baraj 28. Bölümü 23 Şubat Salı akşamı izleyicisiyle buluştu. Diziseverler büyük heyecan yaşatan Baraj 28. Bölümü adeta soluksuz takip ettiler. An itibariyle FOX ekranlarında sona eren Baraj son bölümün ardından izleyiciler de araştırmalara başladı. Baraj 28. Bölümü izleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler, Baraj 28. Bölüm izle, FOX Baraj 23 Şubat son bölüm izle seçeneklerini merak ediyorlar. Baraj 28. Bölüm izle seçeneğiyle birlikte son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm detayları haberimizin devamında sizlerle...

FOX TV ekranlarının sevilen, başarılı dizisi Baraj’da bu akşam (23 Şubat Salı) 28. Bölüm heyecanı yaşandı! Baraj dizisinin tutkunları merakla bekledikleri 28. Bölümde yaşanan heyecan dolu sahnelerde ekran başına kilitlendi. An itibariyle FOX ekranlarında sona eren Baraj 28. Bölümün ardından araştırmalar da başladı! Baraj 28. Bölüm izle! Mahkemenin kararı sonrası Nehir yıkıldı! Baraj 23 Şubat son bölüm izle seçeneğiyle birlikte tüm detaylar haberimizde sizlerle...

BARAJ 28. BÖLÜM İZLE! FOX BARAJ 23 ŞUBAT SON BÖLÜM İZLE

Nehir, Bahar’ın evini basıyor ve hesap soruyor! Bahar’ın kendisine verdiği ve meyve suyuna kattığını düşündüğü ilacın kutusunu arayan Nehir, gerçekleri ortaya çıkarabilecek mi? Nazım ise Mert konusunda Nehir’e yükleniyor! Nehir, Nazım’a hesap vermeyeceğini söylüyor ve Nazım’ı evinden kovuyor!

Zahra, evdeki cesetle birlikte Tarık’ı eve çağırıyor ve çok korktuğunu söylüyor! Tarık kontrol ediyor ve öldüğünü söylüyor. Zahra olayın kaza olduğunu söylüyor. Zahra ile Tarık’ın birlikte Halil’i gömdükleri videoyu izlediğini öğrendiğinde Tarık’ın nevri dönüyor. Tarık, Zahra’ya “Şimdi sen de katil oldun!” diyor. Tarık ve Zahra bir kez daha işbirliği yapmak zorundalar!

Zahra, tabut siparişi veriyor! Ancak bu sipariş şaşkınlıkla karşılanıyor. Tarık da Zahra’nın telefon konuşmasında tabut kelimesini kullanmasına çok kızıyor.

Baraj dizisinin 28. Bölümü büyük heyecana sahne oldu! Özellikle Adliye çardağında, Nehir ile Bahar karşı karşıya geldikleri anda film koptu1 Bahar, Nehir’e karşı tüm kozlarını oynuyor ve onu çocuğuyla sınıyor!

MAHKEMEDEN ŞOK KARAR! NEHİR BAHAR’A ATEŞ PÜSKÜRÜYOR

Mahkemede Dosyaya eklenen yeni deliller, Nehir’i öfkeden deliye çeviriyor! Nehir, avukat Bahar’a ateş püskürüyor. Ancak Adliye’de yaşananlar Hakim Bey’in tepkisiyle sona eriyor. Mahkemede çocuğun velayeti Nehir’den alınıp Bahar’a vasi olarak veriliyor! Nehir bu kararla yıkılıyor! Nehir artık çocuğunu belirli günlerde görebilecektir! Bahar gülüyor ancak Nehir kan ağlıyor.

Ancak Nehir, kızını Bahar’a vermemekte kararlı. Zerrin’de bu süreçte Nehir’e yardımcı oluyor. Ancak Polisler ve Bahar, Nehir’lerin kaldığı oteli buluyorlar ve baskın yapıyorlar! Nehir ve kızı Ayşe yakalanacak mı? Bahar hain emellerine ulaşabilecek mi? İzleyiciler bu sahneleri nefeslerini tutarak seyrettiler! Özellikle bir annenin, Nehir’in, mahkemede davayı kaybetmesinden sonraki hali yürekleri burktu!

BARAJ 29. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Baraj’da 23 Şubat Salı akşamı 28. Bölüm ekranlara geldi. Diziseverler şimdi Baraj 29. Bölüm için araştırmalara başladılar. Baraj 29. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu cevap arıyor. Baraj 29. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığında ilk biz sizlerle paylaşacağız, lütfen beklemede kalınız.