FOX TV 2 Mart youtube FOX Play Baraj 29. bölüm izle.

FOX TV 2 Mart youtube FOX Play Baraj 29. bölüm izle. Baraj son bölüm izle! Geçtiğimiz sezon 3 bölüm sonrasında final yapan çok sevilen Fox dizilerinden olan Baraj 29. bölüm tamamı izle.  Baraj son bölüm tamamı izle! Dizinin İstanbul'a dönmesiyle intikam yelleri esen Baraj son bölümü seyret! Baraj 2 Mart 2021 yeni bölümü yayınlanmadan önce sizlere Baraj son bölüm yaşanacak önemli detayları da bildireceğiz

Nazım ve Nehir kavuşuyor!Baraj 29. bölüm ekran başına kitledi! Oğulları Mert için biraraya gelen Nazım ve Nehir sahneleri çok konuşuldu! İkili halen birbirine aşık ve kavuşacaklar gibi görünüyor! Nehir'in Mert'e kavuştuğu sahne ekran başındakileri ağlatmaya yetti!

Baraj 29. bölüm izle neler oldu?

Baraj dizisibu akşam yayınlanan yeni bölümde Nehir'i artık zorlu günler beklediğini gördük. Bahar2ın hain planları emeline ulaşırken, Nehir'in oğlunu kaybettiğini gördük. Nehir'in bu acıya dayanamaması oğlunu NAzım'a vrmemek için yeni planlar yapmasına sebep olmuştur. Bahar ise tüm kötülüklerine devam ederken, amacının da NAzım'ı kaybetmemek olduğunu gördük. Hatta en son Bahar'ın Mert'in velayetini alması da bunu göstermektedir.
Nehir, kendisine atılan iftiralar yüzünden oğlunu kaybetmekle karşı karşıya kaldığı Baraj 29. bölüm full izle sinde,
Bu yolda Nehir'e sadece Zerrin destek olmaktadır. Nehir'i kızı olarak gören Zerrin onun için her şeyi göze almaya devam ederken, Bahar'ın yaptığı planları öğrenmesi tuzu biberi olmuştur.

Baraj son bölüm izle de olmasa da Zerrin sayesinde Nazım tüm planları öğrenecek. ve hayatının hatasını yaptığını anlamasına da bir kaç bölüm kaldığını sizlere söyleyelim. Eğer Nazım gerçekleri zamanında öğrenemezse
hem Nehir'i hem de Mert'i hayatında bir daha göremeyecek olmasını acısını da çekeceğini düşündüğümüz Baraj yeni bölümlerinde Nehir kaçacağa benziyor.  Ama yakında Nazım,Bahar ve Tarık'ın gerçek yüzünü görecek olduğunu varsayarsak,  o da kurduğu planlarından muzdarip çektiği vicdan azabıyla dizi final yapacak.

Zehra en son Meryem'i öldürdüğü gerçeği ile birlike Halil sırrı da ortalarda dolanacak iken, Meryem Halil'i Zahra'nın öldürdüğünü öğrenmisi sonrasında ölmesi bu sırrın daha ortaya çıkmamasına sebep oldu.

Baraj 29. Bölüm İzle 2 Mart FOX TV Baraj Son Bölüm Yayınlandı!


Baraj 29. bölüm izle! Fox TV ekranlarında yayınlanan Baraj 29. bölüm tamamı izle! Baraj 29. bölüm tek parça izle! Fox TV sevilen dizisi Baraj yeni bölüm tamamı izle! Baraj 2 Mart yeni bölümü. Baraj 2 Mart son bölüm izle! Baraj 29. bölüm tek parça Fox TV internet sitesinde! Baraj son bölümü izle yayını sizlerle!

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Baraj’ da 2 Mart Salı akşamı 29. Bölüm izleyicinin karşısına çıktı. Dizi severler, sona eren Baraj 29. Bölümün ardından son bölümü izlemek için araştırmaya başladılar. İzleyici tarafından Baraj 29. Bölüm izle, Baraj 2 Mart Salı son bölüm izle seçenekleri sorgulanıyor. Baraj 29. Bölüm izle seçeneğiyle birlikte haberimizde sizlerle…

Baraj 29. bölüm izle!


Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Baraj’ a pandemi sebebiyle bir dönem ara vermek zorunda kalsalar da dizi, yaklaşık bir yıldır devam ediyor. Dizinin ilk bölümlerinde yapılan zaman akışı ile daha büyük bir başarı yakalayarak geniş hayran kitlesine hitap ediyor. Baraj dizisi genç, başarılı oyuncu kadrosu ve sürükleyici sahneleri ile izleyicilerin ilgisini çekiyor ve beğenisini alıyor. Etkileyici oyunculukları ile izleyicilerin beğenisini toplayan Baraj, bu akşam 29. yeni bölümüyle Fox TV ekranlarında seyircisiyle bir araya geldi. Fox TV, ekranlarında yayınlanmaya devam eden Baraj, her hafta entrikalarla dolu ve merak uyandıran bölümleriyle seyircisiyle bir araya geliyor.

2 Mart 2021 Baraj son bölüm izle


Yoğun ilgiyle her geçen gün kitlesi büyüyen özellikle genç ve orta yaş arasında büyük ilgi gören Baraj dizisinde her hafta neler yaşanacağı merak uyandırıyor. Büyük bir seyirci kitlesine ulaşan dizinin oyuncu kadrosuna zaman zaman yeni katılan isimler oluyor. Başrollerini Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük ve Sumru Yavrucuk’un paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda İman Casablanca, Gizem Karaca, Hira Su Yıldız, Sait Genay ve Tuna Orhan yer alıyor. Dizide Nazım ile Nehir’in tanışma hikayesi anlatılıyor. Baraj her hafta Salı akşamları saat 20.00’de ekranlara geliyor.

Baraj 29. Bölüm Özeti!


Fox TV ekranlarının hayranlıkla takip edilen dizisi Baraj geçtiğimiz hafta 28. bölümüyle ekranlara gelmiş ve izleyicide yeni bölüm için merak uyandırmıştı. Bu akşam saat 20.00’de yeni bölümüyle seyirciyle buluşan dizinin sona ermesiyle birlikte diziyi kaçıran seyirciler, Baraj’ da neler olduğunu araştırmak için kolları sıvadı. Bu bölümde de izleyiciyi ekrana kilitleyen Baraj’ da yaşananlar nabız yükseltmişti. Nehir, Mert’in velayetini kaybetmemek için gözünü karartmıştı. Mert ile birlikte bir otelde herkesten kaçmaya çalıştı. Nehir’in yerini öğrenen polisler ona ulaşmadan Tarık hızlı davranıp polislerin yerlerini öğrendiğini söylemesi ile erkenden kaçabildiler. Resmen bir kovalamaca sahnesi olan bu anlarda nefesler tutuldu. Zahra’nın Meryem’i öldürmesi ise Tarık’ın uğraşması gereken bir başka konuydu. Yıllarca Tarık’a şantaj yaptığı görüntüler bu sefer onun başına bela olmuştu.

Baraj 30. Bölüm Fragmanı İzle


Fox TV ekranlarında 2 Mart Salı akşamı saat 20.00’de 29. bölümüyle ekranlara gelen Baraj dizisinin sona ermesinin ardından seyirciler bir sonraki hafta yaşanacakları merak etmeye başladı. Gerilim içerisinde devam eden dizide merak uyandıran sahneler ekranlara getiriliyor. Aşk, mücadeleler ve sırlarla dolu dizi her hafta oldukça beğeniliyor. 29. bölümün sona ermesinin ardından seyirciler Baraj 30. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? sorusuna yanıt arıyor. Ancak henüz Baraj 30. Bölüm Fragmanı yayınlanmadı.

Baraj final mi yapacak?


Bu sezon sonunda dizinin hikayesinin biteceği iddiaları şu sıralar ortalıklarda dolanıyor. Öyle ki Mayıs ayı itibari ile Baraj dizisinin final apacağı konuşuluyor. Dizinin bir kaç bölüm içerisinde final yapıp yapmayacağı gerçeğini sizlerle net olarak paylaşacağız.