Yeşilçam'ın unutulmaz filmi Baraj'dan uyarlanan Baraj dizisi, 17 Mart 2020'de ekran macerasına başladı.  Üç kişinin arasında geçen aşk üçgenini konu alan salı günü dizisi Baraj'ın başrolleri Yeşilçam'da Türkan Şoray ve Tarık Akan üstlenmişti.

Yeşilçam'ın unutulmaz filmi Baraj'dan uyarlanan Baraj dizisi, 17 Mart 2020'de ekran macerasına başladı. Üç kişinin arasında geçen aşk üçgenini konu alan salı günü dizisi Baraj'ın başrolleri Yeşilçam'da Türkan Şoray ve Tarık Akan üstlenmişti. Peki Baraj oyuncuları kimler? Baraj dizisinin konusu ne? Nerede çekiliyor

Baraj dizisinin çekimleri Sakarya’da yer alan Akçay Barajı şantiyesinde gerçekleşmektedir. Baraj sahnesi haricindeki çekimler de Sakarya'da gerçekleşiyor. Gelelim Baraj dizisinin konusuna...1977 yapımlı, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı “Baraj” isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkacak olan yapımda Nazım’ın (Feyyaz Duman), internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir’le (Biran Damla Yılmaz) tanışma hikayesi konu alınıyor. Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Nehir’in fotoğrafını göndermesiyle değişir. Nehir’in çok güzel ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinir ve Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı Nazım, baraj inşaatına İstanbul’un renkli hayatından sürgün gönderilmiş, yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık’ın (Burak Yörük) fotoğrafını gönderir. Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştıracaktır... Peki Baraj oyuncuları kimler?

Baraj oyuncuları kimler? 

Baraj dizisinin başrollerini Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük paylaşırken, dizinin kadrosunda Sumru Yavrucuk ve İman Casablanca yer alıyor. Dizide, Feyyaz Duman Nazım karakterine, Biran Damla Yılmaz Nehir'e, Burak Yörük ise Tarık'ı canlandırıyor.