Baraj dizisi final yaparak veda ediyor! Baraj dizisi final bölümü fragmanı hem üzdü hem sürprizlerle dolu!

Ve Baraj final fragmanı yayınlandı. FOX TV sevilen dizisi Baraj final yapıyor. Baraj dizisi final bölüm fragmanı hem üzdü hem sürprizlerle dolu! FOX TV radikal kararı hayranlarını kahretti!

Dizi Haberleri 07.05.2021 - 17:50 07.05.2021 - 17:50 Berkay Keskin

Fox Tv Baraj dizisi final yaparak veda ediyor. Baraj dizisi final bölümü fragmanı sürprizlerle dolu! Fox'un sevilen dizisi Baraj final bölümü fragmanı yayınlandı. Baraj dizisi ekranlara veda bölümü ile seyirci ile buluşacak!

Baaj dizisi final yapıyor!

Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Baraj dizisi bu hafta final bölümü ile ekranlara geliyor! Yeşilçam'ın başrolünde Tarık Akan ve Türkan Şoray'ın yer aldığı Baraj filminden uyarlanan ancak bambaşka bir diziye dönüşen Baraj dizisi final yaparak ekranlara veda ediyor. 

Baraj dizisi ekran macerasına önce hızlı başlamış ardındanda ise reytinglerde düşüş yaşamıştı. Daha sonra bambaşka bir senaryoya evrilen dizinin reytingleri beklenmedik bir şekilde yükselmişti. Ancak dizi yinede finalden kaçamadı. 

Fox bu sezon pek çok dizisinin arkasında durmuş ve sezon boyunca final yaptırmamıştı. Salı günü TRT'de Masumlar Apartmanı, Kanal D'de Hekimoğlu, ATV'de EDHO gibi diziler ile reyting savaşı veren Baraj ilk 10'da yer almasına rağmen finalden kaçamadı. 

Fox Tv yeni sezon için reytingi düşük dizilerinin gözünün yaşına bakmadan final yaptırıyor. Yeni sezon dizilerine yer açan FOX TV, Baraj dizisinin final fragmanını yayınladı.

BARAJ FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Baraj final fragmanında Nazım yine Tarık'ın oyununa gelerek, Bahar'ın yaralanmasından tutuklanıyor. Tarık bu sefer gözünü karartıp Nazım'ı içeriye tıkmakta kararlıdır. Fragmanda Bahar'ın uyanıp gerçekleri anlatmaması için Bahar hastanede üzerine yastık konularak öldürülür.

Baraj final fragmanı yayınlandı!

Baraj ne zaman final yapıyor?

Baraj dizisi 11 Mayıs Salı akşamı ekrana gelecek 39. bölümle final yaparak ekran macerasını tamamlıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@