Baran Yüksel kimdir? Draq Queen ne demek?

Baran Yüksel kimdir? Baran Yüksel kaç yaşında nereli? Draq Queen ne demek? Draq Queen olmak ne anlama geliyor merak ediliyor.

Gündem 03.06.2021 - 22:16 03.06.2021 - 22:23 Berkay Keskin

Baran Yüksel kimdir? Baran Yüksel kaç yaşında nereli? Draq Queen ne demek? Draq Queen olmak ne anlama geliyor merak ediliyor.

Baran Yüksel kimdir?

En çok merak edilen sorular arasında yer alan Draq Queen anlamı merak ediliyor. Armağan Çağlayan Youtube kanalında konuk olan Baran Yüksel, Draq Queen olduğumu babam inanmıyor sözleri sonrası Draq Queen ne demek? Draq Queen olmak ne demek sorusu cevap arıyor.

Draq Queen ne demek?

Draq Queen eğlence amacıyla hiciv olarak kadın kıyafetleriyle giyip karikatürize olmak demektir. Erkek sanatçı, kadın davranışları sergiliyorsa buna Draq Queen denir.

Özellikle tüm kadınlarla özdeşleşmiş, makyaj, kıyafet en abartı şekilde giyinerek Draq Queenler performanslarını sergiler.

Draq Queen Baran Yüksel kimdir?

İstanbul gece hayatının en çok aranan yüzleri arasında yer alan Baran Yüksel, gece hayatı yaşayan herkesi tanır ancak ismini Baran Yüksel olarak bilmez. Sahne performans sanatçıcı olan Baran, bir çok sahneye çıksa da tek bir tipleme değil binlerce farklı kostüm ve tiplerle sahneye çıkar.

1988 doğumlu olan Baran Yüksel, 33 yaşında. Aslen Ankaralı olan Baran Yüksel, doğma büyüme İstanbulludur.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@