Barabaroslar dizisi ikinci tanıtım fragmanı yayınlandı. TRT'nin büyük bir reyting beklediği yeni reyting rekortmeni olacak dizisi Barbaroslar dizisi konusu ne?

Barbaroslar dizisinin konusu ne? TRT'nin yeni dizisi Barbaroslar yeni fragmanı tanıtıldı! Dizinin görkemli ikinci fragmanı büyük heyecan yarattı.

Barbaroslar ikinci fragmanı büyük ilgi gördü. TRT'nin yeni dizisi Barbaroslar belli ki reyting rekorları kıracak.

Peki Barbaroslar konusu ne? Barbaroslar oyuncuları kim?

Yapımcılığını ES Film'in yaptığı, yönetmenliğini Taylan Biraderler'in üstlendiği, senaryosu Cüneyt Aysan, Ozan Aksungur ve Oğuz Ayaz'ın yazdığı Barbaroslar büyük daha şimdiden büyük ilgi gördü.

Barbaroslar dizisinin başrolünde Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yetkin Dikinciler ve Caner Topçu yer alıyor.

Barbaroslar dizinin çekimleri için dünyaca ünlü yapımlardan yönetmenler getirildi. Mısırlı ödüllü yönetmen Adel Adeeb, "Black Sails", "Vikingler" ve "Homeland" gibi yapımların görüntü yönetmeni Maher Maleh ve Traian Aleksandrov Milenov de dövüş koreografı olarak getirildi.

Barbaroslar yeni fragmanında hiddetli çekimler kendine hayran bıraktı. Barbaros Hayrattin Paşa'nın anlatılacağı dizi şimdiden büyük heycan ve merak yarattı.

Barbaros oyuncu kadrosunda Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe'nin yanı sıra İsmail Filiz, Batuhan Bayar, Yetkin Dikinciler, İshak Caner Topçu, Bahadır Yenişehirlioğlu, Yiğit Özşener, Pelin Akil, Gülcan Arslan, Melis Babadağ yer alıyor.