Atv ekranında gösterilen ve 6 sezon devam eden, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ne yazık ki, 7.sezonda yaşanmış olan kriz sebebiyle iptal edildi.

Altın Kelebek 2022 ‘En İyi Dizi Çifti’ Adayları Kimler Oldu? Adaylar Açıklandı! Altın Kelebek 2022 ‘En İyi Dizi Çifti’ Adayları Kimler Oldu? Adaylar Açıklandı!

Dizinin artık çekilmeyeceğinin anlaşılması üstüne ise oyuncular yeni projelerle anlaşmaya başladı.Dizide Behzat karakterini canlandıran başarılı oyuncu  Emir Benderlioğlu’nun Barbaroslar dizisiyle anlaştığı ortaya çıktı. 1979 doğumlu olan oyuncu Benderlioğlu, Piri Reis karakteri ile TRT1 dizisinin kadrosunda  yer alacak. Oyuncu 12. bölüm itibariyle tekrardan izleyiciler ile buluşacak.

Perşembe akşamları gösterilen dizi gayet başarılı bir şekilde rol alıyor. Çok büyük bir bütçe ile hazırlanması sebebiyle birincilikler alması beklenen dizi ne yazık ki, Camdaki Kız’ın arkasında kalıyor… Barbaroslar dizisinin öne çıkması için hikayeye önceki hafta 9 yeni karakter katılmıştı. Cemre Gümeli de yeni katılan adlar içinde yer almıştı.

Dizi gidişatında önemli bir yer tutması beklenen Piri Reis karakteri de hikayede seyircilerle yakında buluşacak.

Denizcilik alanında zamanının en mühim bilim insanları içinde yer alan, Türk denizcilik tarihinin parlayan yıldızı Piri reis’ i canlandıracak olan Benderlioğlu, 12. Bölüm itibariyle ekranlarda olacak.

’Barbaroslar: Akdeniz’ in Kılıcı‘’ Midilli’ den çıkan Sipahi Yakup Ağa’nın dört oğlu olan İshak, Oruç, Hızır ve İlyas’ın tehlikelere göğüs gerip yükselerek denizlerin fatihi olmalarını ve Barbaros kardeşler olma sürecini izleyicilere anlatıyor.

’Barbaroslar Akdeniz’ in Kılıcı adlı dizinin oyuncu ekibinde yer alan başarılı oyuncular: Engin Altan Düzyatan, Pelin Akil, Bahadır Yenişehirlioğlu, Ulaş Tuna Astepe, Yiğit Özşener, Cemre Gümeli, Yetkin Dikinciler, Okan Şenozan, İsmail Filiz, Gonca Cilasun, Burcu Gül Kazbek, Tolga İskit, Doruk Nalbantoğlu, Murat Göçmez,  Caner Topçu, Aytek Şayan, Gökhan Gencebay, Batuhan Bayar, Ümit Çırak ve Devrim Evin.”

’Barbaroslar: Akdeniz’ in Kılıcı her Perşembe 20.00’de TRT 1 ekranlarında izleyiciler ile buluşacak.