Konya’da yaşanan cinayetteki doktor katilinin sosyal medya paykaşımları ortaya çıkınca soru işaretleri de çoğaldı.

Konya'daki şehir hastanesinde görevli olan doktor Ekrem Karakaya'yı görevi başında öldüren Hacı Mehmet Akçay'ın Konya'daki başka bir hastanede görevli güvenlik görevlisi olduğu öğrenilmişti.

Halk arasında ademelması adı verilen ve boynun ön tarafından bulunan çıkıntıyla ilgili verilen hangi bilgi doğrudur? Halk arasında ademelması adı verilen ve boynun ön tarafından bulunan çıkıntıyla ilgili verilen hangi bilgi doğrudur?

Ortaya çıkan bilgiler sonrası Hacı Mehmet Akçay Kimdir? Hacı Mehmet Akçay Doktor Ekrem Karakaya'yı neden öldürdü? Hacı Mehmet Akçay emir mi aldı? Doktor Ekrem Karakaya muhalif söylemleri için mi öldürüldü? Doktor Ekrem Karakaya sağlık sistemini eleştirdi mi? gibi sorular gelmeye başlandı.

Konya Şehir Hastanesinden gelen silahlı saldırı haberi tüm Türkiye'yi şoke ederken doktor katili Hacı Mehmet Akçay'ın paylaşımları ise ayrıca kan dondurdu.

Konya Şehir Hastanesinde görevli kardiyoloji Uzmanı Ekrem Karakaya'yı öldüren, Hacı Mehmet Akçay cinayetin ardından aynı silahla intihar etmişti.

Hacı Mehmet Akçay Kimdir? Hacı Mehmet Akçay Doktor Ekrem Karakaya'yı neden öldürdü? Hacı Mehmet Akçay emir mi aldı? Doktor Ekrem Karakaya muhalif söylemleri için mi öldürüldü? Doktor Ekrem Karakaya sağlık sistemini eleştirdi mi?

DOKTOR EKREM KARAKAYA KİMDİR, neden ve nasıl öldü, kaç yaşındaydı ve nereli? Milyonlar Konya'da öldürülen Ekrem Karakaya'ya ağlıyor! İşte Kardiyoloji Doktoru Ekrem Karakaya hayatı özgeçmişi - EN SON HABERLER -

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklamada saldırgan Hacı Mehmet Akçay'ın Konya Yunak İlçe Devlet Hastanesinden bir güvenlik görevlisi olduğunu belirtirken doktor katili olan Hacı Mehmet Akçay'ın sosyal medyadaki paylaşımları ortaya çıktı.

TikTok'u aktif şekilde kullandığı belirlenen Akçay'ın paylaştığı bir videoda "Jandarma peşimde. Hakkımda vur emri var. Yakalasalar asacaklar. 7 senedir diyar diyar gezip baş kesen celladım. Niye sıcak evinde oturan 300 liralık memur değilim" ifadeleri ise düşündürücü oldu.

Ortaya çıkan bu kan donduran ifadeler sonrası ise sosyal medyadan "Peki siz bi araştırın bakalım Konyada doktoru vuran güvenlikçi hangi AKP linin torpiliyle işe alınmış?" ve "Konya Şehir Hastanesi'nde görevli Kardiyoloji Uzmanı Doktor Ekrem Karakaya'yı, bir şahıs ülkenin sözde, sahte cb sinin dolaylı talimatıyla katletti!" yapılan paylaşımlar ve habere gelen yayın yasağı ile cinayeti çok daha farklı bir boyuta getirerekortaya da ilginç soruların çıkmasına sebep oldu.

Tiktok paylaşımları dikkat çekerken Hacı Mehmet Akçay adlı katilin şimdiye kadar neden yakalanmadığı veya gözaltına alınmadığı merak edilirken sosyal medyadan yapılan " Doktor ve sekreteri vurduktan sonra, gelen polislere direnince vuruluyor. “İntihar etti” lafı sanırım algı için bilerek servis edilmiş…" şeklindeki paylaşımlar ise ayrıca dikkat çekti.

Hacı Mehmet Akçay Kimdir? Hacı Mehmet Akçay Doktor Ekrem Karakaya'yı neden öldürdü? Hacı Mehmet Akçay emir mi aldı? Doktor Ekrem Karakaya muhalif söylemleri için mi öldürüldü? Doktor Ekrem Karakaya sağlık sistemini eleştirdi mi?