Barış Akarsu'nun sevgilisi Zeynep kimdir? Barış Akarsu'nun sevgilisi Zeynep Koçak öldü mü? Barış Akarsu'nun sevgilisi Zeynep yaşıyor mu?

Barış Akarsu'nun hayatının anlatılacağı filmle ilgili olarak kötü anlar bitmiyor. Önce filmde Akarsu'yu canlandıracak olan İsmail Ege Şaşmaz beğenilmemişti. Daha sonra Barış Akarsu'nun sevgilisi Zeynep Kocak'a hayat verecek olan Aslı Bekiroğlu'nun talihsiz röportajı gündem olmuştu.

Mabel Matiz'den Sonunda Konuştu Ve Neden Ağladığını Açıkladı! "İnatla Devam" Mabel Matiz'den Sonunda Konuştu Ve Neden Ağladığını Açıkladı! "İnatla Devam"

Aslı Bekiroğlu katıldığı Elle Awards gecesinde gazetecilerin filmle iligli sorularına verdiği cevaplarındaki uslüple tepki görmüştü.

Son dönemde büyük gelir elde edilen biyografik filmlere Barış Akarsu'da eklendi. Uzun zamandur çekilmesi gündem olan film biyografik film furyası başlayınca yapımcılar hemen bu fırsatı kaçırmadı.

Trajik bir kazada hayatını genç yaşta kaybeden milyonların sevgilisi Barış Akarsu'nun hayatının anlatılacağı film için çalışmalar başladı.

Ancak film daha en baştan baştan sağma imajı vermiş ve tepki toplamıştı. İlk olarak Akarsu'yu İsmail Ege Şaşmaz'ın canlandıracak olması beğenilmemiş ve basti çekilmiş olmak için çekilecek bir film imajı damgası yemişti.

Son olarakda Aslı Bekiroğlu'nun verdiği talihsiz röportajdaki uslübü kötü niyetli olmasa da tepki çekti. tabi yapımcılar için bu artı reklam olarak döndü. Bekiroğlu projeden çekilirken Akarsu'nun sevgilisi Zeynep kim merak edildi. 

Barış Akarsu'nun kaza sırasında arabada yanında olduğu sevgilisi Zeynep Koçak'ta kazada hayatını kaybetmişti. 

Zeynep Koçak ve Barış Akarsu 7 yıldır birliktelerdi. 

Zeynep Koçak, Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Alaplı Meslek Yüksek Okulu İşletme Programı Bölümü'nde okumuştu. Barış Akarsu ile de Karadeniz Ereğlisi'nde tanışmışlardı.

İddiaya göre kaza anında çift tartışıyordu. 

Çift 2007 Eylül'de nişanlanmayı düşünüyordu.