4 Temmuz 2007 tarihinde aramızdan ayrılan ve ölümü ile tüm Türkiye'yi yasa boğan ünlü şarkıcı Barış Akarsu'nun hayatı film olacak. Ünlü şarkıcı Barış Akarsu çok genç yaşta kız arkadaşı ile geçirdiği bir trafik kazası sonucunda hayatını kaybetmişti.

TRT 1 O Dizinin Yayın Tarihini Değiştirdi! Artık Çarşamba Günü Ekrana Gelecek! TRT 1 O Dizinin Yayın Tarihini Değiştirdi! Artık Çarşamba Günü Ekrana Gelecek!
4 Temmuz 2007 tarihinde aramızdan ayrılan ve ölümü ile tüm Türkiye'yi yasa boğan ünlü şarkıcı Barış Akarsu'nun hayatı film olacak. Ünlü şarkıcı Barış Akarsu çok genç yaşta kız arkadaşı ile geçirdiği bir trafik kazası sonucunda hayatını kaybetmişti. Barış Akarsu, 4 Temmuz 2007 tarihinde vefat etti. Yakışıklı şarkıcı Barış Akarsu hayatını kaybettiği zaman henüz 28 yaşındaydı. 28 yaşında hayatını kaybeden Barış Akarsu'nun arkasından sevenleri çok üzülmüş ve çok gözyaşı dökmüştü. Ünlü şarkıcı Barış Akarsu'nun ölümünün üzerinden neredeyse 14 sene geçti. Ölümünün üzerinden 14 sene geçse de Barış Akarsu'yu sevenleri hala unutmadı. Yıllar geçse de unutulmayan ve hala aramızdaymış gibi sevilen Barış Akarsu'nun filmi çekilecek. Senaryosu yazılan ve hazır olan filmin çekimlerine yazın başlanacak. Barış Akarsu'nun hayatının anlatıldığı filmin oyuncuları henüz belli değil. Barış Akarsu'nun hayatının anlatılacağı filmin oyuncu kadrosu, sıkı bir çalışma ile cast ekibi tarafından hazırlanıyor. Senaryosu yazılan ve çekimlerinin yazın başlaması beklenen filmin ne zaman çıkacağı da merak ediliyor. Ünlü şarkıcı Barış Akarsu'nun yeteneğine, iyi niyetine ve başarılarına layık bir film olması amaçlanıyor. Trafik kazasında vefat eden ünlü şarkıcı Barış Akarsu'nun filmi ne zaman yayınlanacak ? Barış Akarsu'nun filminde kim oynayacak ? Barış Akarsu'nun hayatının anlatıldığı filmde kim Barış Akarsu rolünü oynayacak ?Barış Akarsu'nun Hayatı Film Oluyor !

2007 yılının Temmuz ayında çok genç yaşta hayatını kaybeden şarkıcı Barış Akarsu'nun hayatı film olacak. Barış Akarsu'nun yıllar geçse de unutulmaması, Türk halkının Akarsu'yu bu kadar benimsemesi ve sevmesi de filmin çekilmesine sebep oldu. 2007 yılında hayatını kaybeden Barış Akarsu'nun hayatı film olacak. Barış Akarsu'nun anlatılacağı filmin senaryosu yazıldı. Senaryosu hazır olan Barış Akarsu'nun filminin çekimlerine yaz aylarında başlanacak. Barış Akarsu'nun hayatının anlatılacağı filmin yönetmen koltuğunda Aytaç Ağdağ oturacak. Aytaç Ağdağ'ın yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosu tamamlanan film, çekimlerin başlamasını bekliyor.

Barış Akarsu'nun hayatının anlatılacağı filmde, Barış Akarsu'nun hayatının ve hayatın içinden olayları tüm çıplaklığıyla anlatılacağı söylendi. Barış Akarsu'nun hayatının anlatılacağı filmde, Barış Akarsu ile ilgili her şeye yer verileceği ve bu şekilde izleyenlerin hem aklına hem kalbine etki edeceği de söylendi.2007 yılında Bodrum'da geçirdiği trafik kazası sonucunda hayatını kaybeden Barış Akarsu, amatör şarkıcıların şarkı söylediği bir ses programı olan 'Amatör Türkiye' den ünlü olmuştur. Arkadaşlarının yoğun ısrarları sonucunda Amatör Türkiye adlı ses yarışmasına katılan Barış Akarsu, farklı tarzıyla dikkatleri çekmiş ve kısa sürede çok sevilen popüler bir şarkıcı olmuştur. Barış Akarsu tarzı, sesi ve sahnedeki duruşuyla Cem Karaca ve Barış Manço'ya benziyordu. Diğer şarkıcı ve sanatçılardan onu ayıran en önemli ve sevilen özellikte bu olmuştu. Ancak yetenekli şarkıcı Bodrum'da 4 Temmuz 2007 yılında geçirdiği bir trafik kazası sonucunda erken yaşta hayatını kaybetmişti. Ölümünün ardından tüm Türkiye derin bir yasa gömülmüştür.