Show TV'nin çok sevilen pazartesi dizisi Çukur yeni sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. gerçekleri öğrenen Cumali'nin terör estirdiği, Yamaç'ın Erdenetler'in yanına geçtiği Çukur 12 Ekim Pazartesi akşamı 99.

Show TV'nin çok sevilen pazartesi dizisi Çukur yeni sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. gerçekleri öğrenen Cumali'nin terör estirdiği, Yamaç'ın Erdenetler'in yanına geçtiği Çukur 12 Ekim Pazartesi akşamı 99. bölümüyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Aksiyon dolu bir bölümle herkesi ekran başına kitleyecek Çukur'a Arık Böke Erdenet veda edecek. Peki Çukur Arık Böke Erdenet'i kim öldürdü? Barış Arduç diziden ayrıldı mı? Neden? İşte detaylar...Başrollerini Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memili'nin rol aldığı diziye geçtiğimiz sezon Arık Böke Erdenet rolüyle Barış Arduç katılmıştı. Ardından bu sezon Koçovalılar'ın yeni düşmanı olarak ortaya çıkan Erdenet ailesi bir hayli genişledi. Geçtiğimiz haftalarda Yamaç'ın da onların yanına geçmesiyle heyecanın daha da arttığı Çukur'da Cumali, Erdenet ailesine bir hayli kinlendi. Öte yandan Çukur 99. bölümde  Arık Böke Erdenet'in öleceği de ortaya çıktı. Haliyle Arık Böke Erdenet neden öldü? Kim öldürdü? Barış Arduç diziden ayrıldı mı? Geri dönecek mimerak edildi.

Çukur Arık Böke Erdenet'i kim öldürdü?Çukur dizisinin 99. bölümünden anladığımız kadarıyla Erdenetler'den intikam almak için düğmeye basan hatta yemin eden Cumali, Arık Böke'nin karşısına çıkacak. Ona bir düello teklif edecek olan Cumali, intikamını böylece lamaya başlayacak.Bu aksiyon dolu dövüşün kaybedeni ise Arık Böke Erdenet olacak. Yani Cumali Koçovalı, Arık Böke Erdenet'i öldürecek.Çukur Barış Arduç neden ayrıldı?Geri dönecek mi

Gözden kaçırmayın

Ah Nerede'nin Başrolü Baba Dizisinden Geldi! Oktay Çubuk Kimdir? Hangi Dizilerde Filmlerde Rol Aldı! Ah Nerede'nin Başrolü Baba Dizisinden Geldi! Oktay Çubuk Kimdir? Hangi Dizilerde Filmlerde Rol Aldı!


Diziye geçtiğimiz sezon katılan Barış Arduç, bildiğimiz kadarıyla konuk oyuncu olarak kadroda yer alıyordu. Hem bu açıdan hem de Erdenetler'in intikam ateşini arttırmak ve Koçovalılar'la çarpışmasını sağlamak için böyle bir sebebe ihiyaç vardı. Tahminimize göre senaristte bunu Arık Böke'nin Cumali tarafından öldürülmesiyle sağlayacağını düşündü.Bildiğiniz gibi geri dönüş sahneleri dışında Çukur dizisinde ölen karakterler geri dönmüyor. Haliyle Barış Arduç dolasıyla Arık Böke Erdenet karakteri de bir daha diziye dönmeyecektir.