Barış Arduç Sultan Alparslan Setinden Paylaştı! Çok Fena Geliyor!

TRT'nin yeni dizisi Sultan Alparslan'dan ilk kare geldi! Barış Arduç hayran bıraktı.

Dizi Haberleri 12.06.2021 - 21:24 12.06.2021 - 21:25 Ece Sahan

TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Uyanış Büyük Selçuklu'nun yerine gelecek yeni dizi Sultan Alparslan'dan ilk kare geldi. 

Barış Arduç'un başrolünde yer aldığı Sultan Alparslan dizisinden ilk kare geldi. TRT 1'de bu sene reytinglerde zirveyi bırakmayan Uyanış Büyük Selçuklu sürpriz bir kararla yeni sezonda geriye gidiyor ve isim değiştiriyor. Melikşah döneminin anlatıldığı Uyanış Büyük Selçuklu dizisi'nde geriye dönülerek Sultan Alparslan dönemine gidiliyor. 

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin hem izleyicileri hem oyuncuları bu duruma sitem etmişti. Uyanış Büyük Selçuklu oyuncuları sosyal medyadan imalı gönderiler paylaşmış ve yapımcıya sitem etmişti. 

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin yeni ismi Sultan Alparslan oldu. Sultan Alparslan dizisinin başrolüne ise Serenay Sarıkaya ile Netflix projesi Şahmeran dizisinde oynayacakken bu dizi için projeden ayrılan Barış Arduç getirildi.

Sultan Alparslan dizisini hazırlıkları başladı. Dizinin yıldız ismi Barış Arduç'tan ilk paylaşım geldi. Barış Arduç at binerken çektiği bir kareyi dizinin yapımcısı Emre Konuk ile birlikte paylaştı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@