Barış Arduç ve Melis Sezen Partner Oluyor!

TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu' nun yeni sezonunda kadroya dahil olan Barış Arduç'un yeni bir projeye daha imza attığı öğrenildi!

Magazin 14.06.2021 - 20:32 14.06.2021 - 20:38 Azra Özdemir

TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu'nun yeni sezonunda kadroya dahil olan Barış Arduç'un yeni bir projeye daha imza attığı öğrenildi.

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Sultan Alparslan karakterine hayat vermeye hazırlanan Barış Arduç, yeni projesi ile gündeme geldi.

 Turkcell Reklamı!

Arduç’un Turkcell reklamlarında yer alacağı ortaya çıktı. Üst üste anlaşmalarla hayranlarını sevindiren oyuncunun reklamda partnerinin ise Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Derin karakteri ile büyük beğeni toplayan başarılı oyuncu Melis Sezen'in olması için teklif gittiği öğrenildi.

melıs-sezen

Barış Arduç ve Melis Sezen Partner Oluyor!

Barış Arduç'un Turkcell reklam teklifini kabul etmesinin ardından partner arayışına başlandığı ve Melis Sezen'e teklif gittiği Birsen Altuntaş tarafından duyuruldu. 

Henüz  Sezen,  anlaşmayı imzalamasa da kulislerde Turkcell reklamı için Barış Arduç’a Melis Sezen’in partnerlik yapması konuşuluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@