Barış Kılıç Yasak Elma'dan Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Yasak Elma dizisinden beklenmedik yaprak dökümü! Dizinin Kaya'sı Barış Kılıç diziye yeniden girmesi ile çıkması bir oldu!

Dizi Haberleri 29.05.2021 - 19:39 29.05.2021 - 19:40 Ece Sahan

Yasak Elma dizisinde ayrılıklar bitmiyor! Dizide bu sezon yaprak dökümü tüm hızıyla sürüyor!

Yasak Elma sevenlerine kötü haber! Ekranların eğlenceli dizisi Yasak Elma sezon finaline girdi ama ayrılıkla sürmeye devam ediyor.

EnKay'cılar bu sezon büyük bir sevinç yaşamıştı. Dizinin Kaya'sı Barış Kılıç diziden ayrılmış ancak son bölümlerde diziye sürpriz bir şekilde yeniden girmişti. Büyük baskı sonucu diziye yeniden giren Barış Kılıç'ın girmesi ile çıkması bir oldu!

Yasak Elma'da bu sezon ayrılıklar bitmedi. Ayrılığa doymayan Yasak Elma'da önce dizinin başrolleri Talat Bulut, Gökhan Alkan ve Barış Kılıç ayrılmıştı. Daha sonra ise Barış Kılıç diziye geri dönmüştü. Ancak bu seferde dizinin fenomen karakteri, başrolü Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade diziden ani bir şekilde bir tartışma sonucu gönderilmişti. Ancak bitmemişti. Son olaraksa dizinin Zehra'sı Şafak Pakdemir diziden ayrılacağı açıklanmıştı.

Yasak Elma fanları bu ayrılıklara henüz alışamamışken EnKay'cılara bir darbe daha geldi. Dizinin Kaya'sı Barış Kılıç diziden ayrıldığını açıkladı.

Barıış Kılış Twitter hesabından yapıtğı açıklamalarda şunları söyledi;

"Keşke hiç ayrılmasaydık en baştan ama bazı şeyler elimizde olmuyor. Sonunun böyle olacağını ben de bilemedim üzgünüm. Çok istediniz, çok sevdiniz döndüm.Sevginizi karşılıksız bırakmak istemedim ne pahasına olursa olsun. Şimdi ayrılık vakti. Emeği geçen herkese sonsuz minnettarım.Merakınızı anlıyorum. Üzülmeyin lütfen ben sizden daha çok üzülüyorum bu duruma. Her güzel şeyin bir sonu var. Bana verdiğiniz bu desteği hiçbir zaman unutmayacağım. Her son bir başlangıç."

Barış Kılıç'ın Şafak Pakdemir ile birlikte Metresler adlı dizinin uyarlamasında yer alacağı öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@