Survivor 2020 finalistlerinden Barış Murat Yağcı yarışmadan aylar sonra gündem olmaya devam ediyor. Adı Nisa Bölükbaşı ile sık sık aşk dedikodularına karışan Barış Murat Yağcı'nın Nisa ile ifşa videosu ortaya çıktı.

Emekli Maaşları Belli Oldu! Ocak 2023 SSK/Bağ-Kur Emekli Maaşı Ne Kadar Olacak? Emekli Maaşları Belli Oldu! Ocak 2023 SSK/Bağ-Kur Emekli Maaşı Ne Kadar Olacak?
Survivor 2020 finalistlerinden Barış Murat Yağcı yarışmadan aylar sonra gündem olmaya devam ediyor. Adı Nisa Bölükbaşı ile sık sık aşk dedikodularına karışan Barış Murat Yağcı'nın Nisa ile ifşa videosu ortaya çıktı. Peki Barış Murat Yağcı kimdir? Kaç yaşında? Nisa Bölükbaşı ile ifşa videosu ortaya çıktı

Bir süredir her yere birlikte giden ve adları aşk dedikodularına karışan Barış Murat Yağcı nisa Bölükbaşı'nın ifşa videosu ortaya çıktı. Sarmaş dolaş halleriyle dikkat çeken barış ile Nisa'nın öpüştüğü video sosyal medyayı salladı. Peki Barış Murat Yağcı kimdir? Kaç yaşında

Barış Murat Yağcı kimdir?Kaç yaşında

Barış Murat Yağcı, 1991 yılında İzmir’de doğdu. Eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine ikinci kez devam etmektedir.

Hayatının dönüm noktası olan Efes Pilsen Spor Klübünde profesyonel olarak basketbol oynamıştır. Sakatlandıktan sonra basketbol hayatına veda etmek zorunda kalan Barış Murat Yağcı, bir dönem modellik yapmıştır.

Best Model of Turkey yarışmasınbirinci seçilen ve 1.92 metre boyundaki Barış Murat Yağcı, yapımcıların dikkatini çekmeyi başardı ve oyunculuk eğitimi aldı. İlk dizisi olan Kocamın Ailesi’yle oyunculuk kariyerine adım attı. Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandırdı ve yavaş yavaş tanınmaya başlandı. Son olarak Şevkat Yerimdar dizisinde Bora karakterini canlandırdı.