Barış Murat Yağcı Nisa Bölükbaşı ifşa! Nisa Bölükbaşı kimdir? Kaç yaşında

Survivor 2020'de birlikte yarışan, yarışma sonrası da sürekli birlikte görüntülenen hatta haklarında sık sık aşk dedikoduları çıkan Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı'nın yeni görüntüleri sosyal medyada gündem oldu. Aşk yaşadıklarını yalanlayan Barış M

Gündem 28.11.2020 - 19:22 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Survivor 2020'de birlikte yarışan, yarışma sonrası da sürekli birlikte görüntülenen hatta haklarında sık sık aşk dedikoduları çıkan Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı'nın yeni görüntüleri sosyal medyada gündem oldu. Aşk yaşadıklarını yalanlayan Barış Murat Yağcı Nisa Bölükbaşı ifşa görüntüleri sosyal medyayı salladı. Bu görüntülerin ardından Nisa Bölükbaşı kimdir? Kaç yaşında? Nisa Bölükbaşı boy kaç cm? merak konusu oldu. Biz de sizler için bu detayları haberimizde derledik.

Nisa Bölükbaşı kimdir? Kaç yaşında

Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da dünyaya geldi. Henüz 3 aylıkken önce annesiyle sonra yalnız yüzmeye başladı.  6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takımda yer aldı. O yıl da profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için reddetmek zorunda kaldı.

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başladı. Prag tenis kulübü Cibulka'da 15 yıl oynadı.

15 yaşında yüzmeyi bıraktı ve yüzme hocası oldu. Yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar verdi. 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti. 2018'de mimarlık okumaya başladı ve bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı. Hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine gidiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@