Baş Belası ne zaman final yapacak? Baş Belası final kararı kesinleşti!

Günlerdir finali konuşulan Baş Belası dizisinden üzen haber geldi. Final tarihi sonunda kesinleşti. İşte Baş Belası final tarihi..

Dizi Haberleri 30.08.2021 - 15:56 30.08.2021 - 15:56 Azra Özdemir

Yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un oturduğu,  senaryosu Orçun Oktar, Özel Çetinel ile Ramazan Demirli tarafından kaleme alınan ve yapımcılığını ise Fatih Enes Ömeroğlu üstlendiği Baş Belası final yapıyor!

ATV'nin büyük umutlarla başlattığı ve başlangıçta iyi reyting toplayan dizisi gün değiştirdikten sonra istenilen başarıya ulaşamadı. Her hafta reyting kaybeden dizi sonunda final kararı aldı.

Başrollerini İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir’in  paylaştığı  ve kadrosunda Dilara Aksüyek, Bülent Düzgünoğlu, Neşe Baykent, Taner Rumeli, Yılmaz Kunt, Buçe Buse Kahraman, Ali Mert Yavuzcan, Ergül Miray Şahin, Özgür Cem Tuğluk gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizi 13.bölümü ile ekranlara veda ediyor.

bas-belasi-1-cDeH_cover

Baş Belası Dizisi Konusu!

Baş Belası konusu; kendisini ailesine adamış bir kadın olan İpek Gümüşçü’nün hayatını derinden sarsan olaylar sonucu emniyette psikolog olarak çalışmaya başlamasıyla yaşadıklarını konu ediniyor.

İpek’in ( İrem Helvacıoğlu) çocukluğundan beri tutkusu olan polisiye merakı onu cinayet büro baş komiseri Şahin Kara’yla ( Seçkin Özdemir) sık sık karşı karşıya getirmektedir.  Birbirine zıt bu iki karakterin maceralarla dolu eğlenceli hikayeleri anlatılmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@