Basic Attention Token (BAT) uçuyor, 3 dolar hayal mi ?

Piyasaların aşağı yönlü ivmesi çoğu tabelaların yatırımcılarına kırmızı bir ekran yansıtmasına neden olmuş iken piyasanın 32. Sırasın da bulunan Basic Attention Token inanılmaz bir ivme yakaladı ve bir an da tüm dikkatleri üzerin de topladı.

Ekonomi 18.03.2021 - 17:02 04.05.2021 - 04:20 İlan35
Piyasaların aşağı yönlü ivmesi çoğu tabelaların yatırımcılarına kırmızı bir ekran yansıtmasına neden olmuş iken piyasanın 32. Sırasın da bulunan Basic Attention Token inanılmaz bir ivme yakaladı ve bir an da tüm dikkatleri üzerin de topladı.

Basic Attention Token kendini nasıl adlandırdığı ve ne aslın da ne olduğuna bakalım.

Basic Attention Token, kısacası BAT, Ethereum Blockchain üzerine kurulu bir dijital reklam token’ıdır. BAT token’ının amacı, reklam verenleri, yayıncıları ve kullanıcıları merkeziyetsiz bir şekilde birbirine bağlayacak bir reklam piyasası oluşturmaktır. BAT’ın amacı, kullanıcının ilgisinden kazanç elde etmek ve reklam ağlarıyla ilgili tüm diğer gereksiz harcamaları ortadan kaldırmaktır.

BAT sistemiyle entegre bir tarayıcı olan Brave’yi geliştirdi. BAT token’ı sistem tarafından kullanılacak yerel para birimidir.

BAT token’ı aşağıdakilere dikkat eder:

Aracıyı ortadan kaldırarak bir değişim birimi olarak görev yapar.

Kullanıcıları, yayıncıları ve reklam verenleri ödüllendirir.

Kullanıcılara reklamlara ilgi gösterdikleri için ödeme yapılır.

Yayıncılar, reklam gelirinin bir kısmını norm olarak alırlar.

Reklam verenler, içerikleri için daha iyi bir yatırım getirisi (ROI) elde eder.

Bu büyük sıçramanın pimini çeken şey anlaşılacağı üzere

“Dünyanın en büyük dijital varlık yöneticisi Grayscale, toplamda beş farklı yeni kripto para fonu kuruyor. Şirketin kuracağı fonlar Basic Attention Token, Chainlink, Decentraland, Filecoin ve Livepeer beşlisini kapsıyor.”

BAT son 24 saatte% 32 oranında artışla adeta uçuşa geçti.

Basic Attention Token son rallisi, tüm zamanların en yüksek seviyesini görmesine neden oldu.

Piyasa değeri 1,5 milyar dolar kadar çıktı, şimdi merak edilen 1,5 milyar dolar bandını kırabilecek mi?

Brave Browser'ın yerel kripto para birimi olan Basic Attention Token (BAT), ilk kez 1 doların üzerinde kapattı ve yeni zirvelere gözünü dikti. Piyasa değeri ile birlikte, BAT geçen hafta% 24'ün üzerinde artış gösterdi. Basic Attention Token (BAT) 17 Mart'ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.20 $ 'a ulaştı. Kilometre taşından bu yana hafifçe geri çekildi, ancak hala 1 $ civarında seyrediyor. Uzmanların tahmini 3 dolar seviyesinin hiçte uzak bir gelecek olmadığı.

Son 24 saatte% 32'nin üzerinde artış gösteren Basic Attention Token, bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi 9 Ocak 2018'de günlük bir mumu 0,88 dolardan yaparak tekrar dönüş yapmıştı.

BAT Use Case Boost

Kilometre taşı, Brave'in jetonun kullanımını genişletme planının arkasından geliyor. Brave, merkezi olmayan bir değişim ile yeni bir DeFi erişilebilir cüzdan başlatacağını söyledi.

BAT belirteci, Brave tarayıcısı da dahil olarak Brave hizmetlerinin ekosistemini besler. Özel reklam tarayıcısı aracılığıyla BAT'ın yardımcı programı önemli ölçüde büyüdüğü ve bunun da bu yukarı ivmede etkili olduğu gözükmekte.

Brave taramalarına göre 25,4 milyon aylık aktif kullanıcısı ve 10 milyona yakın günlük kullanıcısı vardır. 1 milyondan fazla doğrulanmış kullanıcı BAT'ı kullanıyor. Şu anda 1,4 milyar doların üzrin de bir hacimde.

Arama Motorunu Kullanıma Sunma

Brave ayın başlarında, çok önemli bir duyuru yaparak, Brave kendi arama motorunu başlatacağını duyurdu . Arama motoru hem mobil hem de masaüstünde kullanılabilecek. Bu, merkezi olmayan bir web elde etme çalışması olarak lanse edilmekte.

Tailcat adlı arama motoru anonimliğinizi önemli ölçüde artıracaktır. Brave'e göre Tailcat, kullanıcı IP adresini veya kişisel bilgileri toplamadan çalışır.

Brave’den yapılan açıklamaya göre

"Genel olarak, günümüzün neredeyse tüm arama motorları ya Big Tech şirketlerinin sonuçları tarafından oluşturulmuş ya da bunlara dayanmaktadır. Buna karşılık, Tailcat arama motoru, insanların beklediği kaliteyi ancak gizliliklerinden ödün vermeden sunabilen, tamamen bağımsız bir dizinin üzerine inşa edilmiştir. ”

 

 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@