En Basit 10.000 TL kredi veren bankalar hangileridir? En basit 10.000 TL kredi veren bankalar ve başvuru şartları nedir? 10.000 TL 36 ay vadeli kredi hangi bankalardan alınır? Sizlere yazımızda bu konu hakkında bilgiler vereceğiz. İşte detaylar…

En Basit 10 bin TL kredi almak için, banka kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Bankalardaki kredi notunuz yüksek ise, onaylı olan kredileri hemen alabilirsiniz. Bankalar 10 bin TL kredi başvurusu yaptığınızda, sizlere hemen sonuç verirler. Eğer benim bankada sorunum yok diyorsanız aşağıda sizlere vereceğimiz bankalardan kredi başvurusu yapabilir, kimlikle hemen 10 bin TL onayı alabilirsiniz. Alacağınız kredilerde 36 ay vade yapılır ve dilerseniz 3 ay ertelemeli kredi kullanabilirsiniz. İşte detaylar…

Garanti BBVA 10 Bin TL Kredi

Garanti BBVA basit ve hızlı kredi veren bankalardan birisidir. Sizlerde bu bankalardan hızlı bir şekilde anında onay alabilirsiniz. Banka şubesine gittiğinizde 36 ay vade başvurunuzu hemen sadece kimliğinizle yapabilirsiniz. Bu bankadan kredi alacaksanız, 3 ay sigortanızın olması gerekiyor. Ayrıca kredi notunuzun en az 1100 ve üzerinde olması size kredi onayı verecektir. Evli olan kişiler içinde bu bankada bir handikap vardır. Başvuru yapan müşterilerin eşlerinin sicili kötüyse ve özellikle icralık bir durum varsa, bu banka sorgulamasında çıkacak ve onay verilmeyecektir.

Denizbank 10 Bin TL Kredi

Basit kredi veren bankalardan birisi Denizbank’tır. Banka şubelerinden kimlik ve gelir belgenizle gittiğinizde hemen onay alıp kredinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca bankanın SMS kredi sistemi de vardır. Bir mesaj atarak, şubelere gitmeden ne kadar kimlikle kredi alacağınızı görebilirsiniz. Denizbank 10 bin TL kredi aldığınızda, banka şubelerinden bu onaylı krediyi kullanabilirsiniz. Banka ayrıca internet bankacılığı üzerinden de sizlere kredi vermektedir.

Denizbank SMS kredi için Kredim yazın boşluk bırakın ve TC KİMLİK numaranızı yazın 3280’e gönderin. 5 dakika içinde ne kadar onay alacağınızı göreceksiniz.

basit-yontemlerle-atmden-ve-online-10000-tl-kredi-veren-bankalar-yayimlandi

ING 10 Bin TL Kredi

Eğer benim kredi skorum yüksek diyorsanız, bu bankadan başvuru yapmanızı öneriyoruz. Çünkü ING Bank kredi notuna uygun olarak faiz oranları vermektedir. Yüksek kredi notunuz varsa banka size düşük faizli ihtiyaç kredisi verecektir. ING 10 bin TL kredi başvurusu yaptığınızda, banka şartlarına uygun olmanız durumunda hemen 36 ay vadeye kadar kredinizi kullanabileceksiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda, banka şartlarına uygun olan kişilerin hemen ne kadar faizle kredi alacağını da görebilirsiniz. Başvurular banka şubelerinden ve bankanın resmi internet sitesinden yapılmaktadır. Resmi internet sitesi üzerinden başvuru formunu eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Kredi başvurusu yaptığınızda 36 ay vadeye kadar 3 ay ertelemeli kredi seçeneklerini de seçmeniz gerekiyor. Banka hesabınız varsa, şubelere gitmeden basit kredi kullanabilirsiniz.

Basit kredi başvurusu yapacağınız bu bankalar haricinde Akbank, QNB Finansbank, Enpara.com, TEB, İş Bankası gibi bankalardan da başvuru yaptığınızda hemen onay alabilirsiniz.