Başkan Duyurdu: Sadece o Banka 80.000 TL Veriyor, Şartsız, Kefilsiz, Ön Ödemesiz Kredi Kampanyası Rekor Seviyeye Ulaştı. 80.000 TL'ye kadar kredi almak isteyenlere yeni kampanyalar duyuruldu. 80 bin TL banka borçlarını kapatan kredi Finansbank'ta veriliyor. Sizlerde borç kapatma kredisi almak istiyorsanız 80 bin TL'ye kadar olan tüm borçlarınız için QNB Finansbank üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi başvurusu yaptığınızda banka sizin tüm borçlarınızı kapatacaktır. QNB Finansbank 80.000 TL borç kapatma kredisi başvurusu nasıl yapılır, kredi başvuru şartları nelerdir, yazınız da bu konu hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.

80 bin TL'ye kadar olan banka borçlarınız varsa borçları tek bir bankada toplamak istiyorsanız Finansbank sizlere bu kredi için destek verecektir.

80.000 tl ye kadar verilen bu borç kapatma kredisini 36 ay vade ile birlikte alabileceksiniz. Banka bu krediyi belirli şartlara uygun olan müşterilere vermektedir. Sizler de eğer belirli şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Banka sadece ihtiyaç kredisi ve kredi kartı olan borçlarımızı kapatacaktır.

80.000 TL Finansbank borç kapatma kredisi başvuru şartları nelerdir?

Kredi başvurusu yapmak için bazı politika şartlarına uygun olmanız gerekiyor. Kredi notunuz ve kredi siciliniz uygun olması durumunda 80.000 TL onayını alabilirsiniz. QNB Finansbank özellikle emekli olan kişilerde emekli maaşlarını Finansbank şubelerine taşımaları durumunda kredi onayı vermektedir.

Eğer bankalardaki borçlarınız sürekli olarak gecikmede ise maalesef onay alamazsınız. Kredi başvurusu yapacak olan kişi şartları uygunsa başvuru yöntemleri ile birlikte 80 bin TL'ye kadar tüm bankadaki borçlarına tek bir bankaya ödemesi kaydıyla başvurusunu yapabilir ve borçlarını transfer edebilir.

acil-kredi

80.000 TL borç kapatma kredisi nasıl alınır?

80.000 TL borç kapatma kredisi almak istiyorsanız, size en yakın Finansbank Şubesine kimlik, gelir belgesi ve diğer bankadaki olan borçlarımızın kapatma rakamları ile birlikte gitmeniz gerekiyor. Ayrıca bankalardaki hesap numaralarımızı da Finansbank'a vermeniz gerekmektedir. Kredi onayı aldığınız zaman banka sizin tüm borçlarınızı kapatarak kredi verir. Üzerine ihtiyaç için bir para alamazsınız. Bu kredi sadece borçlarımızı tek bir bankada toplamanız için verilen bir kredi kampanyasıdır.

36 ay vadeye kadar verilecek bu krediler de ilk taksit ödemenizde de 3 ay erteleme yaparak bu krediyi kullanabilir ve rahat bir nefes alabilirsiniz. Konut kredisi ve taşıt kredisi için borç kapatma kredisi yapılmaz bu krediler için kendi bankanız ile yapılandırma tekliflerini değerlendirin.