Emeklilere ve sigortalı olarak çalışan kişilere promosyon ödemelerinin yapılacağı tarihler netleşmeye başladı.

Bakan Nebati son günlerde yapmış olduğu açıklamalarla yeni yapılacak olan promosyon ödemelerine dikkat çekti. Promosyon ödemeleri kapsamında kişiler ayrıcalıklı bir hizmet çizelgesinden faydalanarak en az 15000 TL tutarında bir imkandan faydalanacaklar. Kişilere özel olanaklar dahilinde sunulan kampanya olanaklarının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ekim ayının son haftasında açıklanması bekleniyor. Bu açıklamanın yapılmasın ardından haberin doğru olduğu kesinleşirse emeklilerin bu promosyon için hemen başvurması gerekiyor.

Başkan Erdoğan Açıklayacak!

Başkan Erdoğan tarafından açıklanması beklenen kampanyanın detayları yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Emeklilere ve çalışanlara özel standartlarda geliştirilen kampanya olanakları kapsamında bankalar promosyon yarışını alevlendirdi. Bankaların birbiriyle yarışa başlamasıyla beraber promosyon oranları %40 oranında artışlar yaşadı. Geçen yıl en düşük promosyon oranının 5000 TL bandında olmasıyla bu sene bu rakam 9000 TL bandına kadar yükseldi. Bu sene yapılan artışın yeterli olup olmadığı ile ilgili tartışma sürerken miktarın artması ile ilgili de beklenti var.

Nebati Açıklamalarda Bulundu!

Nebati tarafından yapılan son açıklamalarla beraber en düşük promosyon oranlarının 12.000 TL bandına çıkarılacağını dile getirdi. Aynı zamanda bu kapsamda bazı kişilere 15000 TL bandına promosyon ödemelerinin yapılacağını da Bakan Nebati açıkladı. Promosyon oranlarında yaşanan yükseliş hareketleriyle beraber vatandaşlar bankalara akın etmeye başladı. Vatandaşların bankalara akın etmesiyle beraber kişiler özel promosyon oranları kapsamında avantajlı hizmetlerde yararlanma fırsatlarına erişebilecekler. 

Bakan Nebati tarafından gelecek günlerde promosyon tekliflerinin 20.000 TL bandına kadar artırılması bekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’da konuyla ilgili detaylara değinerek enflasyona karşı emeklileri ve çalışanları ezdirmeyeceğiz, şeklinde açıklamalarda bulundu.

Enflasyon verilerinin 3 haneli rakamlara yaklaşmasıyla beraber son günlerde maaşlarda ciddi oranda yapılandırma ve onarım yapılıyor. Maaşlarda yapılan yapılandırmayla beraber EYT formüllerinin de yakın bir zaman dilimi içinde masaya yatırılması bekleniyor. Yapılan açıklamalar doğrultusunda ülkenin büyük bir kesimini ilgilendiren gelişmelerin netleşmesi bekleniyor. Emekliler, EYT’lilerin gözleri kulakları yapılacak açıklamada. 

Akbank 200 bin TL ödeme hazırladı! TC kimlik numarasına göre bu ay sonuna kadar ÖDENECEK! Akbank 200 bin TL ödeme hazırladı! TC kimlik numarasına göre bu ay sonuna kadar ÖDENECEK!