Başkan Erdoğan az önce açıklama yaparak vatandaşların borçlarının silineceğinin müjdesini duyurdu. Bu anlamda 100.000 TL'ye kadar borçlar mefta oluyor

100.000 TL'ye kadar borçlar sıfırlanıyor! Başkan Erdoğan soluk aldıran müjdeyi verdi! Başkan Erdoğan talimatı verdi vatandaşlar evlerinden çıkarak bayram yapmaya başladı. Davullu zurnalı bayram havası vatandaşlarda hakim durumda. Başkan Erdoğan tarafından yapılan açıklamaların ardından kişilerin bankalarda olan borçları kapatılıyor. 

100.000 TL Altı Siliniyor!

100.000 TL ve altındaki borçlar bu süreçte devlet tarafından kapatılıyor. 100.000 TL ve üstü borçlarda ise vatandaşlara özel yapılandırma teklifleri sunuluyor. Özel yapılandırma teklifleriyle beraber kişiler avantajlı bir hizmet sürecinden en iyi şekilde yararlanma fırsatına erişim sağlıyor. Vatandaşları yakından ilgilendiren haberlerin detaylarının mecliste paylaşılmasının ardından yarın resmi gazetede yayınlanması bekleniyor.

Meclisten oy çoğunluğuyla geçmesi beklenen teklifin, resmi gazetede yayınlanmasıyla beraber aynı gün kişilerin borçları silinmiş olacak. Kişilerin borçlarının silinecek olması vatandaşları bu süreçte heyecanlandıran gelişmelerden biri konumunda ulunuyor. Vatandaşlar böylelikle en iyi hizmetlerden yararlanarak kolay bir şekilde borçlarını kapatabilme fırsatına erişim sağlayabilecekler.

Bakan Nebati yükselen enflasyona karşı vatandaşların bu süreçte belini büken borçların tamamıyla kapatılacağına dikkat çekti. Bakan Nebati tarafından yapılan açıklamaların ardından kişiler fırsatlarla dolu bir hizmet olanağından faydalanarak en iyi hizmetlerden yararlanma imtiyazına sahip olabilecekler. Böylelikle kişiler süreci en iyi şekilde yönetebilecekler.

Paraya Sıkışanlar Emekli İse, Emekli Maaşınıza Ek Olarak 50.000 TL Ödeme Alacaksınız! Karar Bugün Verildi! Paraya Sıkışanlar Emekli İse, Emekli Maaşınıza Ek Olarak 50.000 TL Ödeme Alacaksınız! Karar Bugün Verildi!

ilan365.net özel haber