TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve Milli İstihbarat Teşkilatı'nın zorlu mücadelesini konu alan teşkilat dizisi sezona damga vuran yapımlardan biri olmuştu. Pazar akşamları ekranlara gelen dizinin başrollerinde Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Mesut Akusta, Nihat Alptuğ Altınkaya, Ezgi Şenler gibi isimler yer alıyordu. Sezon finali yaptıktan sonra birçok Ayrılık haberiyle gündeme gelen teşkilat dizisinde bir başrol oyuncusu daha veda etmeye hazırlanıyor. Teşkilat’ın başrol oyuncularından biri yeni bir proje ile anlaşma sağladı ancak bu durum dizinin sonunu getirebilir.

basrol-oyuncusu-baska-proje-ile-anlasti-bu-gelisme-teskilatin-sonunu-getirebilir-yeni-sezon-hic-2

Teşkilat dizisi bu sezon reytinglere damga vuran yapımlar arasında yer aldı ve oyuncuların Performansı da çok beğenildi. Reytinglerde pazar akşamlarının galiba olan dizinin oyuncularına da teklif üstüne teklif yağıyor. Hatta bazı oyuncular için resmî açıklama yapılmasa da ayrıldıkları haberleri sık sık gündeme geliyor. Teşkilat dizisinin başrol oyuncuları Çağlar Ertuğrul ve Ezgi Eyüboğlu’ndan sonra şimdi de başka bir oyuncu da için daha ayrılık iddiaları geldi.

basrol-oyuncusu-baska-proje-ile-anlasti-bu-gelisme-teskilatin-sonunu-getirebilir-yeni-sezon-hic-5

 YENİ PROJESİNİN ÇEKİMLERİNE BAŞLADI

Alperen Duymaz ile birlikte başrollerini paylaştıkları Bodrum Masalı dizisi ile tanınan ve daha sonrasında ise Teşkilat dizisi ile yıldızı iyice parlayan Ezgi Şenler son dönemlerin aranan yüzlerinden Biri haline geldi. Genç oyuncu teşkilat dizisindeki performansı ile dikkatleri üzerine çekerken yeni projelerle de gündeme geliyor. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre Ezgi Şenler yeni projesinin çekimlerine başladı. Ancak TRT 1'de devam eden Teşkilat dizisi ile bu çekimlerin aynı anda nasıl bir diyeceği merak konusu oldu.

basrol-oyuncusu-baska-proje-ile-anlasti-bu-gelisme-teskilatin-sonunu-getirebilir-yeni-sezon-hic--3

KAAN URGANCIOĞLU VE ASLI ENVER İLE AYNI YAPIMDA

Ezgi Şenler yeni sinema filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Kaan Urgancıoğlu ve Aslı Enver'in başrollerini paylaştığı Sen Yaşamaya Bak isimli sinema filminde rol alacak olan Ezgi Şenler teşkilat dizisinin çekimlerine ihmal etmeden bu projede olacak. Genç oyuncu yaz aylarında bile yoğun tempoda çalışmaya devam ederken Ağustos ayında teşkilat dizisinin de çıkması ile birlikte Aralıksız çalışacağa benziyor.

TEŞKİLAT DİZİSİNDEN AYRILMIYOR

Ezgi Şenler'in yeni proje anlaşması yapması ile birlikte Teşkilat dizisinden ayrılacağı iddiaları da gündeme gelmişti. Ancak genç oyuncu TRT1 dizisinden ayrılmayı düşünmüyor yaz aylarında sinema filminin çekimlerini tamamlayarak yeni sezonunda yeniden teşkilat dizisinde rol almayı planlıyor.