Belçika'nın işçi ihtiyacından ötürü çeşitli mesleklerde çalışanları ülkesine kabul edeceği belirtildi. Siz de Euro maaş almak ve alanınızla ilgili bir meslekte çalışmak istiyorsanız başvuru yapabileceksiniz. Belçika'da yaşamak ve çalışmak için hangi şartlar aranıyor?

Belçika'da çalışmanın önü açılıyor. Artık Belçika'da yaşamak ve para kazanmak için Belçika hükümetinin de desteğiyle başvurular yapabileceksiniz. Türkiye'den pek çok kişinin Avrupa'ya gitmek için işlemlerde bulunacağı biliniyor. Yurtdışında iş kapısı geniş bir kitleye açıldı! Çeşitli meslek dallarında eleman alımları başladı, bu da yurtdışında iş yapma hayali kuranların umutlarını yeşertiyor.

Mavi Kart ile Almanya'da Çalışmak İsteyenlere Duyuru! 2024'e Almanya'da Girebilirsiniz! Mavi Kart ile Almanya'da Çalışmak İsteyenlere Duyuru! 2024'e Almanya'da Girebilirsiniz!

Maaşınız Euro Cinsinden Ödenecek!

Euro bazında maaş kazanma hayalini kuranlar için güzel haberler var. Yurtdışına gitmek isteyenlere, bazı iş ilanlarına başvurarak seyahat biletlerini dahi kazanma fırsatı sunuluyor. Özellikle Belçika'da birçok pozisyona personel ihtiyacı olduğu belirtiliyor; garson, inşaat işçisi, aşçı ve temizlik görevlisi gibi pozisyonlarda binlerce kişiye iş imkanı doğuyor.

işnasıl

Belçika Hangi Mesleklerden İşçi Alacak?

Aşçılık: Belçika'nın Flandre bölgesinde yetenekli aşçılara ihtiyaç var. Adayların hem Belçika hem de uluslararası mutfak konusunda yetkin olması, en az dört yıl deneyime sahip olması ve hijyen standartlarına dikkat etmesi bekleniyor.

Temizlik Görevlisi: Belçika'nın Doğu Flandre bölgesinde ofis ve iş yeri temizlik görevlileri aranıyor. Bu pozisyon için adayların Flamanca diline hakim olması ve temizlik konusunda deneyimli olması gerekmekte.

Garson: Özellikle Doğu Flandre'da restoranlar için garsonlara yoğun talep var. Servis ve masa düzenleme konularında becerikli olan ve en az bir yıl deneyime sahip olan adayların başvuruları bekleniyor.

İnşaat İşçisi/Uzmanı:Belçika'da inşaat sektörü, deneyimli inşaat ustalarını arıyor. Adayların ince ve kaba inşaat konusunda bilgi sahibi olması ve ekip çalışmasına yatkın olması tercih ediliyor.