Bankanın yeni müşterilerine sunduğu kredi kampanyası hakkında detaylar paylaşıldı. Başvuru yapmak için çok az bir vaktiniz kaldı. Düşük faizli kredi çekmeyi planlayanlara özel 20 bin TL kredi verilecek.

Bankalar, müşteri kazanmak için önemli kredi kampanyalarına imza atıyor. Öyle ki ay sonuna kadar bu fırsatlar devam edecek. Eğer sizler de Denizbank'ın yeni müşterisi olursanız kampanyadan yararlanabileceksiniz. Düşük faizli kredide aranan şartlar oldukça basit. Üstelik başvuru için bankaya gitmenize de gerek yok.

Banka Müşterisi Olana Kredi!

Bankanın yeni müşterilerine özel sunduğu kampanyada 20 bin TL'lik kredi, düşük faiz oranıyla verilecek. Böylelikle kolay ödeme koşulları altında kredinizi çekebileceksiniz. Üstelik kredi başvurusunu mobil uygulama üzerinden gerçekleştirme avantajınız da bulunuyor. 

Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor! Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor!

Krediden Kimler Faydalanabilecek?

Kredide temel olarak iki önemli şart ön plana çıkyıor. İlki bankanın mobil uygulama üzerinden yeni müşterisi olmanız gerekmektedir. KKB puanınız başta olmak üzere genel borçluluk durumu ve nereden başvuru yaptığınıza bağlı olarak alacağınız kredi de değişkenlik olabilir. Faiz oranı genel olarak %0,99 üzerinden verilecektir. Dolayısıyla kredi çekeceklerin bunu göz önünde bulundurması gerekiyor. 

31 Ocak 2023 Son Gün!

Denizbank'ın yeni müşterilerine sunduğu kredide son günün 31 Ocak 2023 olması dikkat çekti. Yani ortalama iki hafta içerisinde kampanyaya dahil olmazsanız düşük faizli kredi hakkından yararlanamayacaksınız.