Ülkemizin zor dönemlerden geçtiği şu günlerde bankalar yaptıkları kampanyalarla nakde ihtiyaç duyan insanların imdadına yetişmektedir.

Kampanyalar sayesinde acil ihtiyaç sahibi bireysel müşteriler borçlarını kapatma ya da tek çatı altında toplama imkânı bulabilmektedir. Üstelik bankalar müşterilerini bürokratik işlemlerle zorlamamakta ve kampanyaların sunduğu imkanları oldukça geniş tutmaktadır. Bu şekilde uygun bir kampanyayı da Yapı kredi bankası çıkardı. Kampanya dahilinde isteyen vatandaşlar 50.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi çekebilecekler.

Daha yüksek meblağlara ihtiyaç duyanlar ise 100.000 TL’ye kadar 24 ay vadeli kredi kullanabilecekler. Üstelik banka faiz oranlarını da oldukça düşük tutuyor. Bugünlerde kredi ihtiyacı olanlar için bu kredi seçenekleri oldukça cazip bulundu. Çekeceğiniz krediye uygun olarak faiz oranlarını ve geri ödeme seçeneklerini bankanızdan öğrenebilirsiniz.

İşte Başvuru Şartları 

Bankanın sunduğu krediden faydalanmak isteyen müşterilerin 18 yaşından büyük olması şarttır. Banka bu hususa dikkat ettiğinden müşterilerinden doğum tarihlerini iletmelerini istemektedir. Ayrıca T.C. vatandaşı olmakta gereklidir. Çünkü bankanın istediği bilgilerden birisi de T.C. kimlik numarasıdır.

Bu numara üzerinden banka kredi notunu kontrol etmektedir. Bu kredide önemli olan bir diğer hususta kredi notudur. Eğer kredi notunuz 1200 altındaysa büyük ihtimal ret cevabı alırsınız. Gelirinizi kanıtlayabilmeniz de gereklidir. Bankanın müşterisiyseniz bunu yapmanız oldukça kolay olacaktır. Ama yine de banka sizden ek belge talebinde bulunabilir. 

Cüzdanında Akbank kartı olanlara yeni haber! Son dakika açıklama yapıldı! Cüzdanında Akbank kartı olanlara yeni haber! Son dakika açıklama yapıldı!

Nasıl Başvurabilirsiniz

Bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız 4411 mobil bankacılık numarasına bir kısa mesaj atmanız yeterlidir. Öncelikle T.C. kimlik numaranızı ardından aylık ne kadar geliriniz olduğunu sonrada doğum tarihinizi yazarak numaraya attığınız taktirde size hızlıca geri dönüş yapılacaktır. Burada bazı müşteriler aylık gelirlerini yüksek yazabilmektedir.

Bunu tavsiye etmiyoruz çünkü banka daha sonradan bir gelir belgesi isteyebilmekte ve burada yazan meblağ ile sizin yazdığınız meblağ eşleşmediği taktirde kredi talebinize olumsuz cevap verebilmektedir. Banka başvuru yapan müşterilerine aynı gün içinde dönüş yapmaktadır. Yani kredinizin kabul ya da ret cevabının gelmesi uzun sürmeyecektir.