Başvuru yapacaklar için bankalarda 11.500 TL ödemeler başladı. Denizbank ve Akbank üzerinden başvuru yaparak hemen 11 bin 500 TL ödeme verilecektir. Denizbank ve Akbank yaptığı bu yeni kampanyada, Nakit ihtiyacı olanlar için uygun faizlerle ödemeler vermektedir. 11 bin 500 TL ödemeler verilecek ve bu ödemelerde nakit ihtiyacı olanlar için hemen aynı gün destek verilecektir. Verilecek olan bu ödemeler, ihtiyaç kredisi olacağı için bankadan kredi onayı almak isteyenler, kredi notuna göre ödeme verilecektir. 

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

DENİZBANK 

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacaklar için uygun faizlerle ödemeler verilecektir. 11 bin 500 TL kredi başvurusu için SMS atabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu için başvuru yapacak olan kişilere bir mesaj kodu verilmektedir. KREDİM yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 3280 numarasına gönderin.

AKBANK

Akbank hesabı olanlar için uygun faizlerle ödemeler verilecektir. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu için Akbank Direkt uygulaması üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Akbank direkt uygulaması üzerinden kredi başvurusu yaptığınız zaman krediniz hemen hesaba atılır ve kredi notuna göre uygun faizlerle ödemeler verilmektedir.