Başvuruda Bulunana Anında 800 TL Ödeme! İNG, TEB, İş Bankası, Yapı Kredi, Akbank ve Garanti'den Vatandaşa Müjde Geldi

Bankalar tarafından emeklilere özel olarak düzenlenen kampanyalardan bir tanesi de emekli promosyon ödemeleri oldu. Bu promosyon kampanyalarından bütün emekliler yararlanarak

Ekonomi 18.05.2021 - 22:34 18.05.2021 - 22:35 Berkay Keskin

Bankalar tarafından emeklilere özel olarak düzenlenen kampanyalardan bir tanesi de emekli promosyon ödemeleri oldu. Bu promosyon kampanyalarından bütün emekliler yararlanarak ek kazanç sağlayabiliyorlar. Emeklilere promosyon ödemelerinde tanımlayıcı etken ücret tutarlarıdır. Alt limit miktarı 500 TL olarak belirlenmiştir. Emeklinin maaşı 1.500 TL'nin altında ise kendisine 500 TL promosyon ödemesi gerçekleştirilir. Başvuruda bulunanlar anında 800 TL nakit ödemenin sahibi olacak! İNG, TEB, İş Bankası, Yapıkredi ve Akbank ile Garanti BBVA'dan son dakika müjdesinin tüm detayları haberimizde sizlerle...

Emekli vatandaşın maaşı 1.500 TL ile 2.500 TL arasında ise 625 TL, maaşları 2.500 TL'nin üzerinde olan vatandaşlara ise 750 TL ödeme gerçekleştirilmektedir. TEB, Garanti, Akbank ve İş Bankası'ndan resmi olarak emekli promosyon açıklaması yapıldı. Emeklilere verilen promosyonlar pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Emeklilerin elde edeceği promosyonlar her bankada değişiklik göstermektedir. 2021 senesinde maaşını belirlenen bankalara taşıma işlemini yapan emeklilere ortalama 1.500 TL'ye varan emekli maaşı olanlara 500 TL, 1.500 ve 2.500 TL arasında olanlara 625 TL, 2.500 TL ve üzerinde olan maaşlara ise 750 TL ödeme yapılmaktadır. Peki emekli promosyon ödemeleri hangi tarihte yapılacak? Hangi banka ne kadar promosyon ödemesi yapacak?

Akbank Promosyon Ödemesi

Emekli promosyonuna yönelik Akbank'tan gerçekleştirilen açıklamaya göre emekli vatandaşlar 1.250 TL'ye kadar promosyon ödemesi alabiliyor. 18 Kasım 2020 ile 31 Mart 2021 tarihleri içerisinde maaşını bankaya taşıyan vatandaşlara promosyon ödemesi gerçekleştirilecektir. Promosyonlardan faydalanmak isteyen vatandaşların 3 yıl boyunca Akbank kullanma sözü vermeleri gerekmektedir. Eğer emekli vatandaşlar 3 yıldan önce bankadan maaşlarını almak isterler ise, promosyonlarını geri ödemeleri gerekmektedir.

Garanti Bankası Promosyon Ödemesi

Garanti Bankası emekli promosyonu da 1.200 TL'ye varan miktarlarda ödeniyor. Garanti Bankası'na maaş taşıyarak promosyon elde etmek isteyen vatandaşların 1 Şubat 2021 ile 28 Şubat 2021 tarihleri içerisinde işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekiyor. Bu tarihler içerisinde maaş taşıma işlemi yapan vatandaşlara promosyon verilmektedir. Bu tarihlerden sonra farklı miktarlar geçerlidir. 3 yıl içerisinde taahhüt istenmektedir.

TEB Promosyon Ödemesi

Emekli maaşını TEB'e taşıyarak promosyon ödemesi almak isteyen vatandaşların belirli koşulları mevcuttur. Maaşını bankaya taşımanın beraberinde vatandaşlardan maaşlarını en az 3 yıl bankadan alma koşulu talep edilmektedir. Ayrıca kişi en az 2 ödeme talimatı vermelidir. Otomatik ödeme talimatı ile beraber vatandaşlar 1.600 TL'ye varan miktarlarda promosyon ödemesi alabilirler.

Yapı Kredi Promosyon Ödemesi

Promosyon Taahhütnamesi'nin imzalanmasının ardından ilave bir koşul olmadan bir aylık net gelir 1.500 TL'ye kadarsa 1.000 TL,
1.500 TL - 2.500 TL arasında ise 1.250 TL, 2.500 TL'nin üzerinde ise 1.500 TL nakit promosyon ödemesi gerçekleştirilir.

İş Bankası Promosyon Ödemesi

İş Bankası promosyon kampanyaları oldukça farklı seçenekler ile emeklilere sunuluyor. Emekliler maaşlarını eğer İş Bankası'na geçirirler ise kazanç sağlayabilirler. Sitede gerçekleştirilen açıklamaya göre SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı emeklilerine 1.000 TL'ye kadar ödeme gerçekleştiriliyor. Emekli maaşını artık İş Bankası üzerinden almaya başlayacak olan emekli vatandaşlar, kredi kartı olarak da avantajlardan faydalanabiliyorlar. Eğer emekli vatandaşlar, maaşlarını İş Bankası'na geçirirler ise kartları için herhangi bir ücret ödemesi gerçekleştirmiyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@