Türkiye'de yıkım, yağma, talan son süret devam ederken özellikle de Bodrum ve Çeşme'de satılığa çıkarılan araziler can yaktı...

Ekonomik yıkım ve Arap istilası yaşanan ülkede onca batık özelleştirmeye rağmen satışlar tam gaz devam ediyor.

Ormana, yeşile, maviye bir darbe daha geliyor dedirten şekilde mülkiyeti, Maliye Hazinesi, Elektrik Üretim A.Ş.’ye (EÜAŞ) ve Türkiye Elektrik İletim A.Ş.’ye (TEİAŞ) ait eşsiz güzellikteki arazilerinin özelleştirme kapsamına alındığı öğrenildi.

Öyle ki o araziler arasında, Akyaka, Datça, Bodrum, Çeşme, Alaçatı, Didim, Ayvalık, Antalya gibi Akdeniz ve Ege sahillerindeki cennet bölgeler yer alıyor.

Resmi Gazete'de yayımlanan karar ile mavi ve yeşile bir darbe daha vuruldu. Akyaka, Datça, Bodrum, Çeşme, Alaçatı, Didim, Ayvalık, Antalya gibi Akdeniz ve Ege sahillerinde yer alan cennet bölgeler özelleştirilerek satışa sunuluyor.

Bu arazilerin yanı sıra tabi ki İstanbul Kemerburgaz ve Ankara Çayyolu gibi çok değerli taşınmazlar da satılacak ya da kiralanabilecek.

Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Diyarbakır, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya ve Muğla olmak üzere 17 ilde toplam 243 araziyle ilgili özelleştirme kararı AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalandı bile.

Ziraat Bankası 3500 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı! 3 gün içinde ödenecek Ziraat Bankası 3500 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı! 3 gün içinde ödenecek

Dalaman Ovası, Türkiye'nin ve dünyanın en verimli ovasıdır - Güncel yaşam haberleri – Sözcü